3. Chania – opinie o hotelach
  4. Almirida – opinie o hotelu
Grecja Almirida Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Ładne czyste pokoje, miły personel, na zewnątrz basen, na śniadaniach duży wybór, polecam :)”

• „Cudowny obiekt, wspaniały personel, czystość, lokalizacja, śniadania pierwsza klasa, wystrój, pokój z widokiem, najlepszy hotel w jakim byliśmy na wakacjach!”

• Manos Apartments Ocena: 9,3

„Cicho, czysto, piękny widok na morze, parking. Blisko do Almyridy. Bardzo miły gospodarz. Polecam.”

• Gianna Apartments Ocena: 9,3

„Był basen, leżaki plażowe i bar na miejscu, gdzie można było zamówić np. śniadanie, napoje itd. Gospodarze bardzo gościnni i przyjaźnie nastawieni. Zaskoczył nas grill w niedzielę, gdy akurat była kiepska pogoda, szkoda, że nie dał znać wcześniej, wtedy można lepiej sobie zaplanować dzień.”

• Pasithea apts Ocena: 9,4

„super lokalizacja”

• Manos Apartments Ocena: 9,3

„Bliska odległość do miasteczka i super plaży, bliska odległość do Chanii i lotniska, taras z widokiem, dobrze wyposażona kuchnia”

• Manos Apartments Ocena: 9,3

„Lokalizacja i przyjazne kotki. Jednego nazwaliśmy Czesio ;)”

• „Wszystko zgodne z opisem. Bardzo miła właścicielka, łatwy kontakt, służąca zawsze pomocą. Serdecznie pozdrawiamy Artemis 😀”

• „Basen udogodnienia ogródek za domem dobrze wyposażona kuchnia wygodne łóżka”

• Manos Apartments Ocena: 9,3

„Bardzo ładny widok, cisza i spokój. Na definiować chill idealnie.”

30 najlepszych hoteli w mieście Almirida