2. Španělsko hodnocení hotelů
  3. Kanárské ostrovy hodnocení hotelů
  4. Vega de San Mateo hodnocení hotelů
Španělsko Vega de San Mateo Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Lunatika house Průměrné hodnocení: 9,4

„Vše odpovídalo popisu a fotkám, majitel velmi příjemný a ochotný, přivítal nás láhví vína a ovocem, když jsme zjistili, že nemáme na grilování zapalovač, neváhal a ochotně dovezl, ještě jsem nezažila takový přístup.“

• La Casita Průměrné hodnocení: 8,6

„Krásná lokalita, skvělý výhled. Pokoje a vybavení starší ale vše v pořádku. Perfektní ochotný personál. 👍“

• Camino Art House Průměrné hodnocení: 7,6

„Příjemná atmosféra, milý personál, skvělý pobyt. Hodně volnomyšlenkářský hostel Společné večeře a snídaně“

• La Casita Průměrné hodnocení: 8,6

„Úžasné pohodlí, poměr cena kvalita výborná,lokalita sice trochu dál,ale zastávka autobusu opravdu kousek, navíc možnost parkování. Úžasná snídaně,a přístup majitelky úžasný.“

• „Skvělé, příjemné ubytování v historické části městečka San Mateo, kde nebyl problém zaparkovat či nakoupit potraviny. Ideální místo pro cestování po Gran Canarii.“

• Camino Art House Průměrné hodnocení: 7,6

„Krásné inspirativní prostředí, milí lidé.“

• Vv Rural Finca Ecocielo Průměrné hodnocení: 6,5

„Velmi klidná a tichá lokalita s nádherným okolním.. Vstřícný a milý hostitel .“

• Cho Almeida Průměrné hodnocení: 9,4

„Kouzelné ubytování na okraji města, moderně vybavené, plný servis, milí majitelé (speciální poděkování tatínkovi) . Ideální výchozí místo pro výlety do hor.“

• LA CASA DE PÁ Průměrné hodnocení: 9,8

„Všechno v TOPu ! Velmi příjemná paní majitelka. Seznámila nás se vším co je v okolí. Velmi klidná lokalita. Čistý a pohodlný bejvák.“

• „Dokonalé autentické ubytování v horách! Byli jsme nadšeni! Strašně se nám líbil design ubytování, čistota, vůně, snídaně připravená v ledničce, možnost si velmi jednoduše přitopit, vířivka a dokonalý výhled. Skvělá komunikace s pronajímatelem!“

25 nejlepších hotelů v destinaci Vega de San Mateo