2. Španělsko hodnocení hotelů
  3. Kanárské ostrovy hodnocení hotelů
Kanárské ostrovy Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• „Ochota personálu, nádherné prostředí, vynikající pokrmy.“

• Hotel Puerto Palace Průměrné hodnocení: 10

„Skvělý výhled z balkonu na moře a město, z našeho pokoje i trochu na hory. Blízkost k moři a do města, asi 10 min pěšky. Večer živá hudba u baru, skvělé zpestření dne. Součástí hotelu obchůdek. Milý personál. Velký bazén se spoustou míst k ležení, ale bohužel jsme nestihli využít. Velký výběr na snídani (sladké i slané), vynikající snídaně.“

• „Jezdíme k Vám rádi.“

• „Velikost pokoje, čistota“

• Relaxia Beverly Park Průměrné hodnocení: 10

„Vše“

• „Lokalita - skvělý přístup do moře. Hotel pěkný, čistý, personál milý.“

• Servatur Puerto Azul Průměrné hodnocení: 9

„Výborné jídlo. Milí personál. Čisto. Odpovídá 4 hvězdě.“

• Hotel Best Semiramis Průměrné hodnocení: 9

„Děkujeme personálu hotelu za 6 úžasných dní v přátelském a velmi příjemném prostředí. Učaroval nám od první chvíle nádherný výhled z 12. patra přímo na oceán. Vůbec nám nevadilo, že byl divoký a hlučný. Nás vždy hezky uspal :-) Měli jsme polopenzi a vždy jsme odcházeli z restaurace skvostně najezení a dobře naladění. Personál nás vítal i obsluhoval s úsměvem. Jídlo bylo chutné, pestré, servírované formou rautu. Večeře byla pokaždé zaměřena na jiný stát či oblast (střídaly se kuchyně ve stylu italská, španělská, mexická, azijská, středomořská atd.) Postele byly široké a pohodlné, koupelna byla prostorná, se dvěma umyvadly a vanou. Uklízečky měnily každý den ručníky a precizně uklidily pokoj. Děkujeme za šampaňské, které nás čekalo na pokoji jako překvapení! :-)“

• Boutique Hotel Las Eras Beach Průměrné hodnocení: 8

„Majitel byl velmi přátelský a vstřícný. Dobrá poloha, klid, blízko pláže. V podstatě na pláži. Velká kuchyně a společný prostor, v blízkosti hlavní silnice ale přesto klid.“

• Wanderlust Hostel Průměrné hodnocení: 5

„Blízko centra, zastávek MHD. Personál velmi milý, nápomocný“