2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Автономна область Валенсія: відгуки про готелі
  4. Валенсія: відгуки про готелі
Іспанія Валенсія Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Purple Nest Hostel Оцінка за відгуками: 7,9

“Розташування в центрі, чистота, чудовий вид з вікон“

• Hotel Mediterraneo Valencia Оцінка за відгуками: 8,7

“Хороше розташування, до всіх визначних пам'яток в старому місті від п'яти до п'ятнадцяти хвилин пішки. Люб'язний та ввічливий персонал: в останній день перебування нам потрібен був ранній сніданок (на годину раніше від звичайного) - з цим не було жодних проблем. Зручні ліжка, хороші постілі. Чисто.“

• NAP v Оцінка за відгуками: 8,3

“Місце розташування“

• Exe Rey Don Jaime Оцінка за відгуками: 7,9

“Дуже привітний персонал;зручне широке ліжко;гарне розташування(до пляжу можна дістатись автобусом номер 19),недалеко від центру. Окремо хочеться відмітити прибирання,на нашому поверсі працювала привітна українка,прибирали кожного дня,номери супер чисті. Дуже уважно ставляться до всіх деталей. Виїзд з готелю також пройшов легко ,нам дозволили залишити речі в спец.кімнаті для багажу,тому ми мали змогу поїхати на пляж і погуляти(не піклуючись про зайві речі і багаж). Щира рекомендація,ми дуже вдячні і задоволені.“

• CAPSULE INN VALENCIA Hostel Оцінка за відгуками: 8,1

“Прилетіли по годині 24:00 на початку потрібно було попередити про час потім вислати на персоналізації своїх даних персонал залишив ключі та код від дверей все було чудово та чисто“

30 найкращих готелів - Валенсія