2. Іспанія: відгуки про готелі

• Відгук від 6 травня 2024

Все добре.
    • C05 Male Lower bed in shared room with 8 beds

Все добре.

Супер те що є все необхідне для душу (гель, шампунь та навіть кондиціонер для волосся), та для кухні (чашки, столові прибори, та пральна машина з сушкою) Також було безліч безкоштовних рушників для душу. Було на кухні все необхідне для їжі, щоб розігріти або ж зберігати.

• Відгук від 2 березня 2024

Прекрасний хостел, але хотілося би дещо більше безпеки.
    • A04 Female Upper bed In shared room with 6 beds

Мені не сподобалося, що двері в кімнату для дівчат не достатньо добре зачиняються. На вхідній двері є магнітний замок, який відкривається паролем або магнітним ключем. Це круто. Але двері самомтійно не закриваються на замок, потрібно дуже сильно щільно притискати двері, щоби замок спрацював. Це позбавляє відчуття безпеки, бо постійно турбувалася чи інші мешканці зачиняли за собою щільно двері. Також хотілося би, щоби були індивідуальні комірки для схову речей в кімнаті з ключем. Такі камери є на ресепшені, але це не зручно кожен раз спускатися. Все інше чудово ❤️

Мені сподобалося практично все. Ідея хостелу дуже крута, все автоматизовано, досить затишно, сучасно. Розташування приємне, район схоже на студмістечко, багато молоді.

• Відгук від 8 вересня 2023

• B05 Mixed Lower bed in shared room with 10 beds

Не сподобалось, що не було теплого покривала, а тільки тонке.. Дівчинка запропонувала зробити тепліше повітря, але це не правльно, щоб інші люди страждали від спекотної температури, якщо люблять прохолоду, коли я могла просто вкритися. На ранок дуже змерзла. І в жіночому загальному душі, той що біля кухні, немає полички куди б можна було покласти свої речі, і постійно вимикається світло. Сподіваюсь, що ці моменти виправлять)

Хостел чудовий, дуже чистий!! Дуже приємний персонал, дівчатка прекрасні, зручне розташування близько до центру, ще раз підкреслю чистоту. Ти спиш як в окремій кімнаті, що дуже безпечно. Все як на фото. Нам все сподобалось, і сподіваюсь, що до наступного приїзду, а ми обов'язково тут ще зупинимось, виправлять маленькі недоліки, які описала нижче) Дуже дякуємо за теплий прийом

• Відгук від 21 травня 2024

• B06 Mixed Upper bed in shared room with 10 beds