2. Іспанія: відгуки про готелі

Іспанія Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі в Іспанії

• Maspalomas Green Oasis

Маспаломас, Іспанія

Середня оцінка за відгуками: 7
    • Позитивна частина відгуку

Це дуже гарне місце. Є басейн на території готелю, в якому можна купатися з 10:00 до 20:00. У кожного свій невеликий двір, де можна посидіти ввечері і повечеряти, а також двоповерховий невеликий будинок. Кухня обладнана усім необхідним для проживання (пральна машина, мікрохвильовка, гейзерна кавоварка, електрогриль і різний посуд) Туалет є на кожному поверсі вашого дому. Квартира чиста і дуже зручна. Ми гарно провели час в цьому готелі.

Santa057 Україна
  • Ramirez Flats Valencia

Валенсія, Іспанія

Середня оцінка за відгуками: 9,4
    • Позитивна частина відгуку

Дуже сподобалось розташування. Найголовніше це парк поруч, щоб прийти в центр ми обов’язково проходимо через парк. Персоналу окрема вдячність - зустріли дуже привітно, все допомогли, навіть вийшло трошки раніше нам надати номер, бо ми прилетіли дуже рано в Валенсію. В номері є все що потрвбно доя проживання і готування їжі. Калінінг сервіс❤️ Всі с посмішкою, допомогали по всім питанням.

• Негативна частина відгуку

Трошки чутно сусідів, але то дрібниці) Ми мало часу проводили в номері. Валенсія чудове місто.

Відгук від 27 квітня 2024 Дата проживання: Квітень 2024
    Yuliia Польща
  • Hotel Urpí

Сабадель, Іспанія

Середня оцінка за відгуками: 7,6
    • Позитивна частина відгуку

Приємний готель, чисто в номері, чиста білизна та рушники. Єдиний мінус- дуже чутно сусідів, вночі верещала дитина хвилин 30 і таке відчуття, що вона була просто в твоєму номері. До метро пройтись пару хвилин. Поснідати можно просто в готелі, це буде не шведський стіл у звичайному розумінні, але й голодними не залишитесь, смачна кава. До центру Барселони на метро 50 хвилин.

Гучні сусіди за стінкою.

Olha Україна
  • Alexandre Fira Congress

Л'Успіталет-да-Любрагат, Іспанія

Середня оцінка за відгуками: 8,2
    • Позитивна частина відгуку

Використовували в якості транзитного готелю, зручне розташування, до аеропорту можна доїхати на метро, до порту таксі 10 євро. Заселили раніше, о 10.30. Сніданок різноманітний і смачний, номери чисті та комфортні. Хотіли зупинитись на зворотньому шляху, але ціна виросла у два рази

• Негативна частина відгуку

Персонал на ресепшені спочатку не побачив у системі наше бронювання з букінгу, хоча було воно заздалегідь оплачене. Незрозуміле таке зростання ціни протягом тижня

Olha Україна
  • Hotel Eden Palma Playa Adults Only

Кан-Пастілья, Іспанія

Середня оцінка за відгуками: 8,1
    • Позитивна частина відгуку

Ми були в кінці квітня. Як там в більш жаркі дні незнаю. Розташування зручне, харчування супер Ми залишилися задоволені.

Лазебник Велика Британія
  • Apartaments Independencia

Барселона, Іспанія

Середня оцінка за відгуками: 8
    • Позитивна частина відгуку

Дуже багато простору, є все необхідне, чудове розташування і ціна

• Негативна частина відгуку

Дуже чутно все що відбувається за стінами

Masha Україна
  • Gran Hotel Botánicos

Теруель, Іспанія

Середня оцінка за відгуками: 8,9
    • Позитивна частина відгуку

Сніданок був прекрасний. Приватне паркування за невелику плату

• Негативна частина відгуку

Немає ванни, тільки душова кабіна

Oleg Австрія
  • Grandera Apart`s - Salom 5

Валенсія, Іспанія

Середня оцінка за відгуками: 8,3
    • Позитивна частина відгуку

Гарне розташування, близько до громадського транспорту

• Негативна частина відгуку

Не сподобалась лампа при вході, яка усю ніч світить в напівпрозорі вхідні двері. Неможливо зробити повну темноту вночі. Це заважало спати.

Ihor Україна
  • Vistas al mar, acogedor, completo. Cerca del centro y del puerto.

Бермео, Іспанія

Середня оцінка за відгуками: 9,2
    • Позитивна частина відгуку

Дуже затишно і колоритно, відчула себе як вдома

Oksana Україна
  • Arta

Мадрид, Іспанія

Середня оцінка за відгуками: 7,6

Розташування, персонал.

• Негативна частина відгуку

Тонкі стіни, прокидались від плачу дитини, коли в правилах було зазаначено що з дітьми не можна. Відсутність зручностей на кухні, не працюючі прилади. Постійно ранкова черга в туалеті. Дуже душно в кімнаті не має витяжки. Розбите вікно, вікно яке виходить на стіну зранку не зрозуміло чи то ніч чи ранок, дуже темно в кімнаті, за погонею в заробітку зробили з кладовки кімнату, 3 розетки на кімнату, в дуже незручних місцях, світильник в кімнаті декорація. В описі не зазначено було що це хостел, ми не знали що буде спільний душ і кухня. Хостели з таким видом я і якістю коштують дешевше

Волинець Україна