2. Іспанія: відгуки про готелі

8,7

8,4

• Відгук від 18 лютого 2023

• Стандартний сімейний номер

Персонал, дякую ВАМ за все. Дівчата та хлопці на рецепції вище всяких похвал. Фантастичне розташування біля центрального рику в центрі Валенсії до головної площі 5 хв. до собору з чашою грааля 10 хв.

Дата проживання: Січень 2023

• Відгук від 28 листопада 2023

1,0
    Обманюють клієнтів! Небезпечне місце!
    • Стандартний сімейний номер

Обман! Це не 4 зірковий готель, це розкидані по різним вулицям квартири, які під виглядом високоякісного готелю продають клієнтам, нас було ошукано ! Ми приїхали пізно увечері в готель, ресепш малесенький, ми оплатили , і нас вивели з готелю і повели по вулиці на сусідню вулицю, в якусь будівлю без жодної інформації що це і де це, нам сказали піднятися на третій поверх , це була якась квартира , світла не було, нічого не працювало, карточки не включали систему, дозвониться було важко до ресепшн , за хвилин десять прийшла дівчина перевірила, що не працює світло і пішла. Ми попросили віддати нам гроші, щоб ми поїхали до готелю, так як не мали намір жити в квартирі, ми заплатили за 4 зірковий готель, а отримали якусь квартиру без опізнавальних знаків готелю. В описі готелю ви не знайдете інформацію, що це не готель , а апартаменти, які розкидані по місту в різних будівлях . У мене двоє діток, я хотіла комфорту і безпеки для них, однак гроші мені не повернули і ми вимушені були жити в небезпечному для нас місці. Це було жахливо, дівчина на ресепшн вже була готова до питань , думаю , що ми не перші і не останні клієнти , яких обманули , не надавши в описі готелю повної інформації.

Локація в центрі

• Відгук від 29 жовтня 2023