2. Španělsko hodnocení hotelů
  3. Kanárské ostrovy hodnocení hotelů
  4. Candelaria hodnocení hotelů
Španělsko Candelaria Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Buganvilla 0-1 Průměrné hodnocení: 9,4

„Moderní, krásné a pohodlné ubytování. Perfektně vybavené (pračka, trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednička) včetně garáže s parkovacím místem. To jsme ocenili zejména při pozdních návratech z výletů - žádné hledání parkování. Bezproblémová komunikace s kontaktní osobou, rychlé předání klíčů při příjezdu. Lokalita byla také super, v docházkové vzdálenosti do centra města a současně blízko nájezdů na dálnici.“

• Casa Yuni Průměrné hodnocení: 8,9

„Krásný výhled na moře i pohoří. Příjemní hostitelé, voda a pivo na uvítání mile potěšilo. Parkování zdarma přímo pod domem. Pračka k dispozici.“

• THE DRAGONFLY Private Loft 100m Beach Průměrné hodnocení: 8,3

„Blízko k moři.“

• Stefi Průměrné hodnocení: 9

„velmi milá paní majitelka, skvělé místo se svérázným příjezdem a parádním výhledem.“

• Candelaria Relax Průměrné hodnocení: 9

„Venkovská klidná poloha, velký, rozlehlý dům. Dvorek a balkon. Hostitele.“

• La Casita de Estrella Průměrné hodnocení: 7,6

„Toto ubytování bylo velice levné, měli jsme zde vše, co jsme potřebovali. I příjemné lidi s kterými jsme strávili Silvestr.“

• „Dobře vybavená kuchyň..“

• Home2Book Relax Caletillas, Terrace & Pool Průměrné hodnocení: 8,8

„Jednoduchá dostupnost ubytování, vyhrazené parkování. Pro účely pobytu na dovolené optimální řešení. Blízkost restaurací, potravin.“

• Acogedora Vivienda Vacacional en Candelaria Průměrné hodnocení: 9,7

„Candelaria je krásné město, které stojí za návštěvu. Majitelé jsou velmi vstřícní a ochotní. Pro naši spokojenost udělali maximum.“

• Over the Ocean Průměrné hodnocení: 9,6

„Apartmán mohu doporučit. Výhled skvělý, byt velmi čistý a nadstandardně vybavený. Předávky klíčů bez problému. V kuchyni je dostatek nádobí, kávovary a další zařízení. Pokud bych zase někdy cestoval na Tenerife, rád se znovu ubytuji zde.“

30 nejlepších hotelů v destinaci Candelaria