2. Таїланд: відгуки про готелі
  3. Бангкок: відгуки про готелі
  4. Бангкок: відгуки про готелі
Таїланд Бангкок Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Baiyoke Sky Hotel Оцінка за відгуками: 7,7

“Номер чистий, прохолодний. Ванна кімната велика. Персонал чемний та позитивний. Вид на місто ввечері дуже гарний.“

• Millennium Hilton Bangkok Оцінка за відгуками: 8,7

“Трансфер із човном“

• lebua at State Tower Оцінка за відгуками: 8,4

“Захоплюючі види з балкону на місто)“

• Montri Resort Donmuang Bangkok Оцінка за відгуками: 7,7

“Красива територія. Привітний персонал. Хороший сніданок“

• Baiyoke Sky Hotel Оцінка за відгуками: 7,7

“все відмінно“

• De Botan Bangna Оцінка за відгуками: 8,4

“Кавʼярня на першому поверсі, великий телевізор“

• Hotel Ordinary Bangkok Оцінка за відгуками: 8,3

“Готель новий і сучасний. Персонал готовий допомогти. Розташування зручне щодо лінії потягу з аеропорту“

• ibis Bangkok Sathorn Оцінка за відгуками: 8,1

“Гарно, чисто, приємний персонал, відмінний сніданок.“

• Sawatdee Guesthouse the Original Оцінка за відгуками: 8,8

“Я можу залишити тільки позитивний відгук про це місце, бо великих недоліків я не побачила. Я дійсно раджу зупинятися тут. Не дивлячись на те, що ванна кімната і туалет спільні, тут чисто! Я просто здивована! Чисто і в кімнаті. Нарікань немає. На дверях в кімнату висить додатковий замок, що дуже важливо. Ви можете його використовувати або ні. Дві душові, дві туалетні кімнати. В душових є гель для душу і шампунь. Можна взяти питну воду у лоббі із кулера. Розташування чудове. Все можна подивитися пішки. Або є багато аітобусів, які ходять у різних напрямах. Вулиця Khaosan за 1,5 км. Через дорогу є супермаркет 7/11. Є тайські ресторанчики, які працюють до пізнього часу. Також є лотки зі стріт фудом. Тут безпечно. Це стосується і розташування і самого приміщення. Привітна жіночка, яка заселяє. У мене був пізній заїзд (десь о 22:00) і це не було проблемою. Взагалі-то я задоволена. Я дякую за гостинність! Люблю Бангкок і Таїланд! 💙💛“

• “Сподобалось: Тераса з бассейном Невеликий спорт зал Кмітливий персонал“

30 найкращих готелів - Бангкок