2. Таїланд: відгуки про готелі
  3. Chon Buri Province: відгуки про готелі
  4. Паттайя: відгуки про готелі
Таїланд Паттайя Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Aster Hotel and Residence by At Mind Оцінка за відгуками: 8,8

“Сніданок був більш тайським. Хотілося европейської кухні. А загалом не погано.“

• Mera Mare Pattaya Оцінка за відгуками: 8,2

“Новий сучасний готель,європейського типу.Гарно облаштовані,великі номери.В номері є все необхідне.Чудовий,сучасний ресторан.Невеличкий,але дуже симпатичний басейн і його достатньо.Прекрасне місце розташування.“

• Flipper House Hotel - SHA Extra Plus Оцінка за відгуками: 7,8

“Отель знаходиться у 500 м доступності від вулиць, де вирує все нічне життя. Нічний базар, центральний торгівельний мол, фудкорт, ресторани , 7/11, все поруч. Можна замовити таксі в отелі і не тільки)). Масажні салони.“

• Honey Inn Pattaya Оцінка за відгуками: 7,2

“Дуже хороша локація. Є ліфт і балкон. хороший персонал!“

• LK Mantra Pura Resort Оцінка за відгуками: 7,3

“Непогане розташування, смачні сніданки, гарні співробітники готелю.“

• LK Mantra Pura Resort Оцінка за відгуками: 7,3

“Нам дуже сподобалось.Співвідношення ціна-якість чудове.Готель затишний,привітний персонал,кімнати з великим балконом,де приємно попити каву.Сніданок,який не завжди знайдеш і в дорожчому готелі. Розташування для нас ідеальне!Тихо і в той же час близько до всього. Ми в Паттаї були багато разів і для нас це один з кращих варіантів“

• Inn House- SHA Extra Plus Оцінка за відгуками: 7,4

“Розташування“

• SN Connx - SHA Plus Оцінка за відгуками: 8,6

“Дуже привітний персонал. Я помилково забронювала номер без ванни і дуже засмутилась. Але персонал мені допоміг. Чудове привітне місце. дуже задоволена.“

30 найкращих готелів - Паттайя