2. Таїланд: відгуки про готелі
  3. Chiang Mai Province: відгуки про готелі
  4. Чіангмай: відгуки про готелі
Таїланд Чіангмай Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Sakulchai Place Оцінка за відгуками: 8,3

“Персонал дуже привітний, ввічливий та приємний. Нас змогли заселити раніше. Є басейн та окремі рушники до нього. Спортивна зона теж в доброму стані. Час сніданку з 7:00 до 14:00. Коли ми їхали на екскурсію нам зробили сніданок о 6:50. Просторий номер.“

• Stay Here Hostel Оцінка за відгуками: 8,8

“Доброзичливий персонал, який задає хороший настрій готелю, добре орієнтується по місту та готовий дати рекомендації; кімнати та спільні приміщення чисті та комфортні; постіль однотипна, біла; після чекауту дозволили залишити сумки та ще побути потрібний час; на кухні можна користуватися холодильником, плитою, чайником, посудом(є все необхідне, навіть більше), та набирати воду для пиття; швидкий wifi; рекомендую для solo traveler“

• PSD Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Центр міста. Хороше співвідношення ціна-якість. Рекомендую! Поряд знаходяться готелі трохи дешевші, але з меншою кількістю послуг.“

• Socialer Coliving & Coworking Space Оцінка за відгуками: 8,9

“Новенький та чистий хостел зі смачною кавою та прекрасним коворкінгом.“

• Blue Dream Guesthouse Оцінка за відгуками: 7,9

“Everything is fine“

• QUU HOTEL Chiang Mai Оцінка за відгуками: 9,2

“Чисто, зручні ліжка, тихо, супер персонал“

• Nimman Expat Home Оцінка за відгуками: 7,9

“Чудова кімната за дуже приємною ціною. Є спільна кухня. Не найцентральніше розташування, та можна досить швидко дійти як до центру міста, так і до великого торгового центру.“

30 найкращих готелів - Чіангмай