3. Dodecanese: відгуки про готелі

8,6

6,5

• Відгук від 1 травня 2024

• Двомісний номер економ-класу

Анімація, гості краще знають рухи чим дівчата аніматори. Вечірня анімація починається в 21.00 і в основному розважаються малі діти до 22.30, тобто для дорослих вона практично відсутня, коли запрошують якісь гурти для виступу цікаво. Туалет біля основного ресторану, спільний для чоловіків і жінок, двері не закривають, не зручний, брудний.

Ціна , їжа (смачно, кожен зможе для себе щось знайти), прибирання в номері (дівчата з України прибирають від душі, як у дома), персонал: на рецепції працювала дівчина Оксана, яка знає декілька різних мов, тож всі питання можна було вирішити без проблем, на кухні, барах також чудовий персонал. Розташування, можна дійти до різних чудових пляжів та на гору, де прекрасні види. Недалеко автобусна зупинка, звідки можна поїхати до Ліндосу чи Родосу (були вкінці квітня, тому ще не на всі напрямки відкриті маршрути).

• Відгук від 28 квітня 2024

Чудово, рекомендую!
    • Стандартний двомісний номер з видом на гори або сад

Було дуже не приємно коли в останній вечір нашого відпочинку ми хотіли випити напої, але один бармен сказав що не буде наливати нам пиво, бо ми вчора багато випили. Це суперечить правилам системо «все включено». Нас обурила ця ситуація, тому що інші бармени - Данило та Матео завжди нас обслуговували на відмінно. Ми звернулися зі скаргою до керівництва і вони вибачилися та надали бонуси нам в останній день перебування в готелі, що дало можливість скласти гарне враження від перебування в цьому готелі!

Готель дуже чудовий! Прекрасні номери та розташування. Коли ми приїхали, то нажаль дівчина на рецепції не змогла нам допомогти, бо майже не спілкувалась англійською, але нам допомогла дівчина з України, Оксана, яка вільно спілкувалася англійською та українською мовами. Тому наше поселення відбулося максимально комфортно та приємно. Номери великі та просторі, прибирання кожного дня. Було приємно проводити час за прийомом їжі, тому що весь персонал максимально привітний, Майя офіціантка, шеф повар Марко та жінка з білим волоссям яка працює над приготуванням піци завжди старалися допомогти та надати найкращий сервіс. Прекрасна вечірня анімація, хлопець який робить шоу працював на відмінно, і це дозволяло нам цікаво провести час. Кухня хороша, різноманітна. Шеф кухар намагався допомогти з веганським меню, тому що одна людина з нашої компанії веган, і потребував особливого харчування. Напої різноманітні, включаючи шампанське брют та різні коктейлі. В цілому нам відпочинок дуже сподобався!

• Відгук від 24 жовтня 2021

• Двомісний номер економ-класу

Як завжди, переше це співвідношення ціна-якість! Мені вдалося забронювати за 67€/ніч "Все включено". Кухня різноманітна та смачна!👍👌 Це не "ультра все включено" і не 5 зірковий отель, але моїй сімї дуже сподобалось перебування там. В свої ціновій категорії він немає рівних поблизу! Якшо ви приїхали до моря і і цікавинок навкруги та хочете зробити це за розумні гроші-тоді вам точно сюди!

Дата проживання: Вересень 2021

• Відгук від 26 вересня 2021

Для бюджетного відпочинку- супер!
    • Чотиримісний номер (для 2 дорослих та 2 дітей)

Номер був хороший, чистий, на першому поверсі, але у нас перші дві ночі за холодильником щось жило:)) по звуках схоже на мишу, але то не точно:) звернулись на рецепцію- не знаю що зробили, але не шкрябало більше:) І мурашки з нами жили

Гарний персонал, хороше розташування, поруч пляж. Достойне харчування, багато різних фруктів, морозиво щодня, тематичні дні- барбекю, рибні вечори…В цей час багато туристів поважного віку та сімей з малими дітьми. Для тих хто хоче познайомитись з островом і відпочити на пляжі- те що треба. Теритоія готелю, басейни, анімація- дуже скромні. Тут вже хто за чим їде.

Дата проживання: Вересень 2021

• Відгук від 8 червня 2023

Добре
    • Просторий сімейний номер (для 2 дорослих + 3 дітей)

• Відгук від 6 червня 2023

• Відгук від 4 серпня 2021

Дата проживання: Липень 2021

• Відгук від 21 серпня 2023

• Відгук від 7 серпня 2023

• Просторий сімейний номер (для 2 дорослих + 3 дітей)

• Відгук від 23 жовтня 2022

• Стандартний двомісний номер з видом на гори або сад