3. Фессалія: відгуки про готелі
  4. Волос: відгуки про готелі
Греція Волос Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Jason Оцінка за відгуками: 8

“Гарний персонал. Чисто. Неймовірний вид з вікна на яхти та море. Є полотенця, шампуні мило. До порта 5 хвилин пішки. Є ліфт. Приємні враження. Рекомендую“

• Ethra Suite 3 Оцінка за відгуками: 8,9

“Дуже качествений ремонт. Чисто. Дорога техніка. Всё було Дуже гарно. В центрі.“

• Le Petit Jardin #2 Оцінка за відгуками: 9,7

“Чисто , зручно і приємні господарі“

• Valis Resort Hotel Оцінка за відгуками: 8,2

“Дуже гарний вид, чудове розташування“

• Hotel Philippos Оцінка за відгуками: 8,4

“Чудовий готель з неймовірно клієнтоорієнтованим персоналом)) Мала певні проблеми і працівники готелю пішли мені на зустріч і допомогли вирішити мої питання)) дуже дякую)) ви чудові)“

• anesis home volos Оцінка за відгуками: 9,8

“Місце розташування дуже зручне. Квартира чудова нова світла і дуже красива. з усіма зручностями. Хозяйка квартири про все попіклувалася. дуже вічлива.завжди на зв'язку. обов'язково повернусь. Велике дякую!“

• Eleni's modern apartment Оцінка за відгуками: 9,5

“Сподобалося все , були приємно вражені, розташування вдале ,головне є паркомісце (великий плюс для тих хто подорожує автомобілем) ,квартира гарна та прибрана, в квартирі стільки всього є! пральна машинка,кавоварка(мікрохвильовки та чайника немає) .кухонні прибори всі є і чисті, навіть олія, сіль ,приправи це все теж є!а ще лід в морозильні) Рушники чисті і пахнуть ,та і ще коврик в ванній Ліжко м'яке, диван теж Є ютуб,підходить коли з дітьми) Великий балкон ,стіл з стільцями щей і вазони ,все гарне І трохи вид на гори Співвідношення ціни та якості супер Господарка дуже приємна)“

• Vintage Home Оцінка за відгуками: 9,6

“це просто неймовірно, в апартаментах було все необхідне, абсолютно все, на будь-який смак та потреби. Чудове розташування, господар арартаментів дуже привітна, апартаменти просторі і світлі it's just incredible, the apartment had everything you needed, absolutely everything, for every taste and need. Excellent location, the owner of the apartment is very friendly, the apartment is spacious and bright“

• Angie's House Volos Оцінка за відгуками: 9,5

“чистота, затишок, різноманітність приладів , посуду..м’яке ліжко☺️“

• Luxury Sea View Оцінка за відгуками: 9,9

“Дуже сподобалися апартаменти ❤️ у житті навіть краще ніж на фото місце ідеальне заходи солця чарівні дуже чисто“

30 найкращих готелів - Волос