2. Китай: відгуки про готелі
  3. Shanghai Area: відгуки про готелі
  4. Шанхай: відгуки про готелі
Китай Шанхай Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Shanghai Pudong Airport Moonlo Hotel - Pet Friendly Оцінка за відгуками: 8,9

“Все супер, тільки головний мінус ми заїхали на 8 годин щоб поспати між літаками. І тут ми зайшли в абсолютно холодний номер, і включити опалення тільки при нас. Ми спали ці 8 год в одязі( дуже було некомфортно“

• Dorsett Shanghai Оцінка за відгуками: 8,2

“Дуже сподобався краєвид з вікна. А також те, що поруч є все що необхідно - кафе, супермаркет, парк для прогулянок. І таке враження, що в номері передбачили все що може знадобитися.“

• SSAW Boutique Hotel Shanghai Bund Оцінка за відгуками: 8,5

“Готель має дуже гарну локацію , зручно пішки гуляти як по старому городу , так і по новому центру. Неймовірний від з тераси ресторану. Номера досить комфортні , але вже потребують оновлення. Смачний та різноманітний сніданок. Якщо повернемося в Шанхай, обовʼязково зупинимося ще раз в цьому готелі.“

• Crowne Plaza Shanghai Nanjing Road, an IHG Hotel Оцінка за відгуками: 8,3

“Чудовий інтерʼєр ,розташування“

• Central Hotel Shanghai Оцінка за відгуками: 8,4

“Я не вперше у Шанхаї. Для мене рощрашування готелю просто не може бути кращим, воно - ідеальне. 200 м станція метро East Nanjin Road, пішохідна вулиця - за вуглом. Сам готель чудовий. Я не ходила до ресторану, нічого не можу сказати щодо сніданків, але впевнена, вони теж на висоті. Дуже мені сподобалося те, що при прибиранні у кімнаті усі мої речі лежали так, я положила їх я, нічого не було викинуте, якщо я не положила це у смітник, нічого не було навіть сдвинуте зі своїх місьць. Персонал дуже ввічливий, прекрасно говорить англійською. Навіть покоівка добре розуміє і відповідає англійською. Сподобалося абсолютно все.“

• Crowne Plaza Shanghai Nanjing Road, an IHG Hotel Оцінка за відгуками: 8,3

“Розташування“

• Metropolo Classiq Dahua Hotel Shanghai Jing'an Оцінка за відгуками: 8,1

“Дуже доброзичливий персонал, комфортна і тепла кімната з приємним інтер'єром, смачний сніданок“

• YaTi by Artyzen Hongqiao Shanghai - Korean Street Оцінка за відгуками: 8,6

“Гарний сучасний інтер'єр, привітний персонал, чудово продумане планування кімнати“

30 найкращих готелів - Шанхай