2. Китай: відгуки про готелі

Китай Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі у Китаї

• voco Guangzhou Shifu, an IHG Hotel - Free shuttle between hotel and Exhibition Center during Canton Fair & Exhibitor registration Counter

Гуанчжоу, Китай

Середня оцінка за відгуками: 8,3
    • Позитивна частина відгуку

Красивий, стильний готель. Чудові номера. Смачний та різноманітний сніданок. Знаходиться посеред пішохідної вулиці. Але все ж таки вона більш "для місцевих". Тут не буде ні Sturburcks, ні європейських ресторанів, якщо все ж таки китайська їжа - це не Ваше, то краще обирати більш центральні райони) Але відчути справжню атмосферу Китаю - точно вийде) На шаттл басі до Кантонської виставки їхати якщо пробки (а вони майже завжди) то біля години. Але готель чудовий! дякую voco Guangzhou Shifu=)

• Негативна частина відгуку

Мені не вистачало нормального ресторану/бару в лобі. Працювало лише кафе лише з китайською їжею, і лише до 22:00. Але на вихідні відкривали основний ресторан (у формі шведського столу) - о це було дійсно чудово! Якщо так будет кожен день - думаю гості будуть лише тільки раді=) Не працював автомат з обміну валют. А це ох як потрібно.

Відгук від 4 грудня 2023 Дата проживання: Листопад 2023
    Olha Україна
  • Crowne Plaza Beijing Lido, an IHG Hotel

Пекін, Китай

Середня оцінка за відгуками: 8,2
    • Позитивна частина відгуку

Готель розташований недалеко від станції метро Jiangtai (15 хвилин пішки). Від зупинки airport expess до готелю можна дібратися автобусом 847 (три зупинки). Сніданок різноманітний. В номерах прекрасна звукоізоляція, є все необхідне. На 4 поверсі спа, басейн, джакузі. Є кілька кафе. Навпроти готелю маленький продуктовий ринок, кілька продуктових магазинів, точки з вуличною їжею. Псує враження від готелю тільки персонал. Працівники рецепції намагались стягнути кошти за проживання та сніданки повторно!!!

• Негативна частина відгуку

Персонал намагалися повторно стягнути кошти за проживання та сніданки

Відгук від 18 грудня 2023 Дата проживання: Грудень 2023
    Olha Україна
  • InterContinental Foshan, an IHG Hotel - Free Shuttle Bus for Canton Fair

Фошань, Китай

Середня оцінка за відгуками: 8,5
    • Позитивна частина відгуку

Чудовий отель, поряд канал та місця для прогулянок. В отелі дуже гарний сніданок та вечірні ланчі. Є басейн, кілька ресторанов, бар. Нам пробили апгрейд до сьюта, чім ми були дуже здивовані. Дуже раджу, якщо вам підходить район Фошан. Багато персоналу знає англійську або користуються перекладачами в моб.

• Негативна частина відгуку

В номері була достатньо складна система виключення світла, ми були здивовані. Сподіваюсь, це проблема тільки сьюта.

Відгук від 4 травня 2024 Дата проживання: Квітень 2024
    Kudriashova Україна
  • Holiday Inn Beijing Chang An West, an IHG Hotel

Пекін, Китай

Середня оцінка за відгуками: 8,9
    • Позитивна частина відгуку

Чудовий готель! Номер чистий, комфортний і просторий. Немає неприємних запахів. Гарні сніданки з великим асортиментом блюд як європейських так і азіатських. В готелі є тайський ресторан. Басейн не великий, але чистий , з комфортною температурою води. Персонал уважний. До метро не далеко.

Відгук від 18 лютого 2024 Дата проживання: Лютий 2024
    Markevich Україна
  • Shanghai Pudong Airport Moonlo Hotel - Pet Friendly

Шанхай, Китай

Середня оцінка за відгуками: 8,9
    • Позитивна частина відгуку

Все супер, тільки головний мінус ми заїхали на 8 годин щоб поспати між літаками. І тут ми зайшли в абсолютно холодний номер, і включити опалення тільки при нас. Ми спали ці 8 год в одязі( дуже було некомфортно

Відгук від 9 лютого 2024 Дата проживання: Січень 2024
    Анна Україна
  • Holiday Inn Express Shanghai Hongqiao North, an IHG Hotel

Fengbang, Китай

Середня оцінка за відгуками: 6,8
    • Позитивна частина відгуку

Номери комфортні, персонал допомагав по максимуму (вирішував питання, допомогали викликати таксі) Поруч є торговий центр, ресторани, невеличкі ресторани, торгові лавки. 10 хвилин до метро

• Негативна частина відгуку

Персонал не розмовляв англійською, все відбувалося через перекладача Розташування трохи віддалено від центру

Відгук від 25 квітня 2024 Дата проживання: Березень 2024
    Natalia Україна
  • Dorsett Shanghai

Шанхай, Китай

Середня оцінка за відгуками: 8,2
    • Позитивна частина відгуку

Дуже сподобався краєвид з вікна. А також те, що поруч є все що необхідно - кафе, супермаркет, парк для прогулянок. І таке враження, що в номері передбачили все що може знадобитися.

Відгук від 3 січня 2024 Дата проживання: Грудень 2023
    Орех Україна
  • Hidden Hotel

Далі, Китай

Середня оцінка за відгуками: 9
    • Позитивна частина відгуку

Гарне локація готелю, дуже приємний персонал , гарний вид на головну вулицю , та з іншої сторони на гори. Ціна = якість 👍🏻

Відгук від 7 лютого 2024 Дата проживання: Лютий 2024
    Anzhelika Китай
  • Jinjiang Inn Changchun Renmin Avenue Guilin Road

Чанчунь, Китай

Середня оцінка за відгуками: 8,1

Близко к центру. Рядом метро

Відгук від 27 грудня 2023 Дата проживання: Грудень 2023
    Dmitrii Росія
  • Yunying International ApartHotel - Free Shuttle Bus to Canton Fair Complex During Canton Fair Period

Гуанчжоу, Китай

Середня оцінка за відгуками: 7,1

Розташування біля метро.

• Негативна частина відгуку

Сніданки. Вони є на папері, по факту це 200 мл молока і яйце варене. І так кожного дня.

Відгук від 4 травня 2024 Дата проживання: Квітень 2024
    Rostyslav Україна