Kreta Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Amalia Ocena: 9

„Pomimo braku TV, świetne wyposażenie apartamentu, można skorzystać z wyciskarki do pomarańczy, ekspresu na kawę bez wydzielonych kapsułek, wszystko super ! I rewelacyjny taras, duży i przestronny, wielkie okna dające dużo światła. Bardzo nam się podobało”

• My Rooms Ocena: 10

„Rewelacyjne położenie obok portu. Blisko dworca autobusowego. Pokój czysty, lodówka z wodą mineralną, piwem, sokiem i lokalną gorzałką, gratis. Codzienna zmiana ręczników, sprzątanie, donoszenie napojów. W pokoju czajnik, herbata, ekspres do kawy, w łazience suszarka i przybory toaletowe. Wygodne łóżko i poduszka, dobre oświetlenie. Znakomite śniadanie podawane na tarasie, przez gościnnego, życzliwego Pana gospodarza.”

• Fivos Pension Ocena: 7

„Czysto, szybki check in i lut, dużo udogodnień”

• Stelisia Rooms Ocena: 10

„Bardzo miła obsługa, piękny widok na morze z pokoju oraz pyszna kawa na dole w restauracji Woodstock. Bardzo blisko można zaparkować, w okolicy sklepy, blisko do atrakcji turystycznych. W tym miejscu życie płynie jakby wolniej, świetny hotel, 10/10!”

• DIONI Ocena: 9

„Świetne położenie na Starym Mieście, z widokiem na uliczkę i morze u jej wylotu. Centrum, ale spokojnie. Romantyczny balkon, aneks kuchenny z podstawowym wyposażeniem, wystrój pokoju "z epoki". Bardzo nam się podobało.”

• „Świetna lokalizacja dla osób planujących zwiedzać Kretę autobusem, bo obiekt znajduje tuż przy dworcu autobusowym. Pokój czysty, przestronny i bardzo ładny. Łatwy kontakt z właścicielem, bardzo pomocna obsługa.”

• „Lokalizacja na Starym mieście, super taras w apartamencie”

• Diporto Ocena: 6

„Miła obsługa , dobra cena , lokalizacja”

• „Okolica bardzo ładna .”

• „Świetna lokalizacja, przemiły właściciel, czysto, polecam.”