3. Chania – opinie o hotelach
  4. Kalami – opinie o hotelu
Grecja Kalami Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Souda Bay View Ocena: 9,5

„Widok”

• „Bardzo mili włściciele. Dopytywali kilka razy czy czegoś potrzebuję, czy wszystko jest ok. Wspaniały widok na zatokę Suda. Zdecydowanie polecam.”

• „Bardzo dobry nocleg podczas naszej wycieczki samochodowej po Krecie. Nie było problemu z parkowaniem samochodu na ulicy. Pokój duży, czysty, dobrze wyposażony, z działająca klimatyzacją, łazienką z ciepłą wodą, dużym, wygodnym łóżkiem. Mieliśmy dwa balkony do naszej, prywatnej dyspozycji. Część wspólna to ogromny salon z widokiem na morze i aneksem kuchennym. Jest to po prostu duży dom przerobiony na pokoje gościnne. Okolica bardzo ciekawa i bezpieczna. Z naszego balkonu mieliśmy widok na fortecę, która kiedyś była więzieniem. Nasz gospodarz spędził trochę czasu z nami na wspólnym balkonie i opowiadał ciekawe historie o Krecie i okolicy. Polecił nam zjedzenie obiadu w tawernie w niedalekiej odległości od noclegu: Κυανή Ακτή Ταβέρνα (1957) - Nικόλαος Βλαμάκης przy plaży Kolatsos beach , Παραλία Κολάτσος (Γλαρος). Oba miejsca polecamy. My również polecamy odwiedzić te miejsca.”

3 najlepszych hoteli w mieście Kalami

na podstawie 305 opinii na Booking.com

Zobacz wszystkie obiekty w mieście Kalami