3. Chania: відгуки про готелі
  4. Колімварі: відгуки про готелі
Греція Колімварі Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Arion Hotel Оцінка за відгуками: 7,8

“Дуже приємний та ввічливий персонал, який завжди прийде на допомогу. Все було чудово!“

• Selini Suites & Waterpark Оцінка за відгуками: 8

“Дякуємо за все, все пройшло чудово😁“

• Mrs Chryssana Beach Hotel Оцінка за відгуками: 8,5

“Привітний персонал, чистота, смачна кухня, красива місцевість та тихий і спокійний відпочинок.“

• Giannoulis – Cavo Spada Luxury Sports & Leisure Resort & Spa Оцінка за відгуками: 8,5

“Чудова кухня!!!“

• Selini Suites & Waterpark Оцінка за відгуками: 8

“Ми відпочивали сімʼєю. Іжа була смачною та різноманітною, тим більше завжди доступні перекуси, морозиво та напої, що досить важливо для дітей. Водні гірки 100 м від готелю. Персонал дуже приємний і завжди готовий допомогти.“

• Galini Palace Оцінка за відгуками: 8,4

“Велика територія готелю. Гарний, великий басейн в центрі якого знаходиться бар. Бармени супер і коктейлі теж. Біля басейну багато шезлонгів і парасольок, всім вистачає. З території басейну чудовий краєвид на море. Пляж галечний, тому входити в море не дуже комфортно, але то дрібниці. Великий ресторан. Їжа смачна і різноманітна. Багато різного м'яса, риби. Великий вибір овочів, сирів, соусів. Смачне морозиво і десерти. Дуже смачний хліб і різноманітна випічка. Персонал ресторана дуже привітний. Номери просторі і чисті. Прибирання і заміна рушників кожного дня. Ми бронювали номер стандарт, але нам надали номер з загальним басейном. Це дуже класно. Цілком рекомендую готель.“

• Louladakis Apartments Оцінка за відгуками: 7,9

“Все сподобалось. Чистота в готелі, кожного дня прибирання номеру, гарний балкон з боковим видом на море, номер просторий і в ньому є все необхідне і на кухні також. Продумано все до дрібниць. Це говорить про те, що власники піклуються за комфорт своїх клієнтів. До пляжу хвилин 7-10 пішки. Пляж чистий, море захід мілка галька, маленькі гладкі камінчики, хто звик до піску то може бути не дуже зручно. Але море дуже чисте і прозоре. Захід в море достатньо швидко стає глибоким, для дітей трохи було складно. Тому іноді ми їздили на інший пляж з піском. Готель за таку ціну дуже достойний. Ми в захваті. Рекомендую. А ще хотіла сказати про персонал і менеджера, дуже чемні і завжди готові допомогти у вирішенні різних питань і інформуванні. Молодці. Браво!“

• Karmi Apartments Оцінка за відгуками: 8,6

“Хотілося лишитися ще на тиждень. Зручно дістатися з/до аеропорту автобусами. Гарний басейн. Недалеко супермаркет. Доброзичливий власник. Якісне щоденне прибирання. Гарний пляж 15 хв ходу.“

30 найкращих готелів - Колімварі