2. Comentarii despre hoteluri în Turcia
  3. Comentarii despre hoteluri în Regiunea mării Egee
  4. Comentarii despre hoteluri în Marmaris
Turcia Marmaris Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Ada Julian Marmaris Scor din comentarii: 7,8

„Hotel localizat foarte bine, in zona cu foarte multe magazine, aproape de mare. Deși nu am stat decât o noapte, serviciile au fost la înălțimea așteptărilor. Mâncarea a fost foarte bună, am prins cina și mic dejun. Personalul amabil,in special cei de la restaurant. Camera a fost foarte curata, dotată cu minifrigider, cana fierbător, cafea, ceai. Internetul a funcționat foarte bine.”

• Premier Nergis Beach & SPA Scor din comentarii: 8,2

„Amplasare,curatenie,personal,mancare...totul a fost excelent.”

• SERİN HOTEL Scor din comentarii: 7,2

„Zona aproape de plaja la 100 m.autogara la 4km”

• Labranda Mares Marmaris Hotel Scor din comentarii: 8,2

„Hotel amplasat foarte bine, camera spatioasa, mancare buna, dar cumva seara la 21:30 este inchis restaurantul, curat, unele camere sunt renovate, altele nu. Un punct forte pt priveliste si vegetatie”

• Emre Beach & Emre Hotel Scor din comentarii: 8,7

„Bine organizați, parcare foarte mare, personalul foarte atent, mâncare și băutură la discreție, in fiecare seara au organizat seară tematica”

• L'olive homes Scor din comentarii: 9

„Totul este foarte curat ,confortabil si de bun gust.Personalul este foarte familiar si de ajutor.”

• Kayamaris Hotel Scor din comentarii: 7,4

„O locatie superba, cu siguranță vom mai reveni . Mâncare foarte buna, variata, cu gust. Personal bine pregătit și sociabil. Camera spațioasă, confortabila, cu view spre piscina, foarte frumos sa vezi apusul și răsăritul. Dețin și o plaja privata la mare și șezlong și umbrela, am aflat abia la chec out, dar ne a impresionat .”

• Motto Premium Hotel&Spa Scor din comentarii: 8,3

„Amabilitatea”