2. Comentarii despre hoteluri în Turcia

7,7

• Comentariu trimis pe 21 noiembrie 2023

Un concediu de vis
    • Cameră dublă buget

O locație de vis! Mi-a plăcut absolut totul! Camera a fost conform așteptărilor. Mâncarea mult diversificată și foarte gustoasă. În tot cursul zilei găseai ceva de mâncare. M-a încântat așezarea întregii locații în pădurea de pini cu posibilitatea de a admira marea din aproape orice loc ocupai la masă astfel încât nu trebuia să vânezi un astfel de loc. Mi-a plăcut și amenajarea plajei cu distanță suficientă între șezlonguri astfel încât nu trebuia să stai în sufletul nimănui. Curățenia în cameră s-a făcut zilnic. Tot personalul ( recepție, baruri, restaurant) a dat dovadă de profesionalism. Mâncarea cu adevărat delicioasă! Felicitări tuturor!

Sejur în octombrie 2023

• Comentariu trimis pe 22 august 2023

O experiență minunată
    • Cameră dublă buget

Singurul aspect care nu mi-a placut a fost oferta de entertainment. Consider că ar putea fi îmbunătățită pentru a oferi o gamă mai variată și captivantă de opțiuni de divertisment pentru oaspeți.

Am avut o experiență minunată la acest hotel. Personalul a fost extrem de primitor și amabil, camerele erau curate și confortabile, iar serviciile oferite au depășit așteptările noastre. Mancarea a fost buna si variata. De asemenea, am apreciat mult atenția la detalii și preocuparea pentru confortul nostru. Cu siguranță îl voi recomanda cu încredere prietenilor și familiei mele.

• Comentariu trimis pe 18 septembrie 2022

• Cameră dublă buget

Totul a fost foarte bine ! Personal amabil, curățenie, schimbat prosoape zilnic, mâncare foarte bună . Totul este foarte bine organizat! Am avut un sejur foarte bun!

Sejur în septembrie 2022

• Comentariu trimis pe 20 august 2022

• Cameră dublă buget

A fost unul dintre cele mai bune sejururi din Turcia, A depasit cu mult asteptarile. Peisaj foarte frumos. Asezarea pe malul marii. Plaja fara nisp cu gresie. Intrarea in mare amenajata foarte bine ca la o piscina. Mancarea a fost perfecta., destul de variata pregatita de bucatari exceptionali. WiFI gratuit in camere. VIteza acceptabila. Curatenia zilnica. Schimbat prosoape zilnic. Nu am nimic de reprosat. Felicitari!

Sejur în august 2022

• Comentariu trimis pe 5 iulie 2022

Locatie foarte buna pentru odihna si excursii ...Pamukale , Dalyan....
    • Cameră dublă buget

Trei zile a fost fum peste tot din cauza incendiilor din imprejurimi .

Amplasarea in padurea de pini , cantecul greierilor , linistea si varietatea meselor .

Sejur în iunie 2022