2. Тайланд отзиви за хотели
  3. Bangkok Province отзиви за хотели
  4. Банкок отзиви за хотели
Тайланд Банкок Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Urbana Langsuan Hotel Оценка от отзивите: 8

„Огромни помещения, добре климатизирано, чисто“

• Urbana Langsuan Hotel Оценка от отзивите: 8

„Любезен персонал, чисто, големи помещения“

• Nasa Bangkok - SHA PLUS Certified Оценка от отзивите: 8.1

„Хотелът е с добра локация - съвсем близо до метрото, както и само на 20мин с кола до летище Suvarnabhumi. Хареса ни и че има денонощна рецепция и при нужда може да имаш съдействие.“

• Amara Bangkok Hotel Оценка от отзивите: 8.7

„Персонала от рецепцията беше мил и дружелюбен.“

• LiT BANGKOK Residence Оценка от отзивите: 8.9

„Добро местоположение (непосредствено до моловете), до метростанция, спирки на всякакъв вид градски транспорт. Апартамента в който бяхме имаше всичко необходимо. Снимките напълно отговарят на това, което получихме. Бесейна е приятен за горещите дни. Предоставиха ни бебешка кошара с всичко необходимо за нашето дете, за което сме безкрайно благодарни.“

• CHERN Bangkok Оценка от отзивите: 8.5

„Закуската беше добра.За всички вкусове по нещо.“

• Baan Chart Оценка от отзивите: 8.2

„Локацията и басейна на покрива“

• Siam@Siam, Design Hotel Bangkok Оценка от отзивите: 8.5

„Това е втория ми престой в Siam@Siam Design Hotel ,но честно казано този път бях малко разочарована. Преди 5 години хотела беше много добре поддържан,басейна беше чист плочките и дървените подове около него бяха хубави и нови ,сега беше съвсем различно. Басейна и около него имат нужда от спешен ремонт. Както и вече няма бар до басейна ,което е много жалко,преди беше фантастично сега просто и не така уютно. Липсват също и чадъри. Цените в ресторанта и бара са много високи. А като си поръчаш коктейл в Happy Hour не може да го споделиш с партньора си ,що за правила така и не ги разбрах. Затова просто пихме коктейл извън хотела. Иначе стайте са все така красиви и със собствен характер. Много удобни матраци.“

• Donmueang Place Hotel - SHA Plus Оценка от отзивите: 8

„Местоположението на хотела беше добро, тъй като искахме да пренощуваме максимално близо до летището.“

30-те най-добри хотела в Банкок

на базата на 852 323 отзива за хотели на Booking.com