2. Tajlandia – opinie o hotelach
  3. Prowincja Phuket – opinie o hotelach
  4. Bang Tao Beach – opinie o hotelu
Tajlandia Bang Tao Beach Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Śniadania ok, Słabe wygłuszenie pokoi, obiekt nowy fajnie zrobiony, generalnie wart swej ceny 60€,”

• „Bardzo adwekwatna cena do jakości! Hotel nie jest luksusowy, ale jest wszystko, czego potrzebujesz na urlopie. Czysto, pięknie zielono, śniadania urozmaicone, można spokojnie przez dwa tygodnie jeść różnie. Kameralny hotel przy plaży. Polecam pokoje na parterze, przyjemny taras i o krok od basenu!”

• „Ocena dotyczy Thavorn hotel do ktorego nas przeniesiono ze wzgledu na problemy z pokojem w tym obiekcie. Piękny hotel który lata świetności na za sobą. Piękne domki przy plaży i apartamenty przy basenie. Mieliśmy apartament z wanną na tarasie I pięknym widokiem na zatokę.specjalizacje mają w romantycznych kolacjach na plaży. Na plus transfery do pobliskich miasteczek i ogólny spokój i cisza.”

• „Nice place.”

• Banyan Tree Phuket Ocena: 8,9

„Bardzo ładna, czysta, luksusowa willa, piękny basen. Wszystko było naprawdę na 5 gwiazdek willa, basen, personel, cały resort. Jeden z najlepszych resortów w jakich byliśmy. Naprawdę polecamy.”

• „Obiekt położony w dobrej lokalizacji, dużo restauracji dookoła, bardzo blisko plaży (trzeba przejść takim skrótem który niestety jest cały w śmieciach), plaża ładna ale wąska (ciężko rozłożyć ręcznik trzeba kupować leżaki). jak się zejdzie z ulicy do domków to wchodzi się w inny świat. Jest dużo zieleni, aż miło”

• Homm Suites Laguna Ocena: 7,9

„Piękna lokalizacja.”