2. Tajlandia – opinie o hotelach

Tajlandia Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach w Tajlandii

• Khao Sok Tree House Resort

Khao Sok, Tajlandia

Średnia ocena: 8,4
    • Pozytywna część opinii

Genialny domek na drzewie w towarzystwie ciekawskich małpek których było zatrzęsienie i to one tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca. Domki są w konarach drzew co również zasługuje na niezwykłe przeżycia. W pokoju zero robactwa pomimo otworów w pokoju :) Personel hotelu mega pomocny i życzliwy co zasługuje na pochwałę ❤️

• Negatywna część opinii

Byliśmy jedną noc i ciężko powiedzieć co mogłoby się nie podobać. Mogłoby być ciut czyściej w pokoju :)

• Saengsuree Villas Koh Yao Yai

Ko Yao Yai, Tajlandia

Średnia ocena: 9,3
    • Pozytywna część opinii

Przepiękny widok z tarasu, wspaniała restauracja na plaży. Cudowne zachody słońca. Bardzo było miłe to, że obsługa wpuściła nas do pokoju o 9:30 i poczęstowała śniadaniem, mimo że doba hotelowa zaczynała się znacznie później.

• Negatywna część opinii

Brak parasola na tarasie, w maju nie dało się korzystać z tarasu i basenu mniej więcej do 12, dopiero wtedy pojawiał się cień na tarasie.

Iga Polska
  • Tao Thong Villa 2

Ko Tao, Tajlandia

Średnia ocena: 8,6
    • Pozytywna część opinii

Ciężko powiedzieć co się podobało ponieważ przenieśliśmy się w inne miejsce już kolejnej nocy. Na plus zasługuje rafa znajdująca się obok hotelu ale to akurat nie zasługa gospodarzy. Smaczne posiłki i mili gospodarze.

• Negatywna część opinii

Bungalow był brudny wiatraki czarne hamak był tak brudny że nie było komfortem nawet go dotknąć. Wszędzie panował brud, porozrzucane śmieci i trwający remont lub też udowa powodowała że walało się wiele różnych przedmiotów. „Ogród” totalnie nie zadbany. Rośnie jak rośnie Okolica też brudna. Dojazd do hotelu dość trudny i nie ciekawy. W okolicy totalnie nie ma nic i trzeba mieć skuter żeby gdziekolwiek się dostać aby nie siedzieć całymi dniami w przy hotelu. Generalnie sugerowaliśmy się znakomitymi opiniami tego miejsca ale mnie totalnie zaskoczył na minus :( nie polecam

• Travelodge Sukhumvit 11

Średnia ocena: 8,3
    • Pozytywna część opinii

Obiekt dobrze zorganizowany, dobra baza wypadowa do zwiedzania Bangkoku. Blisko sklepy i restauracje, pokój sprzątany na bieżąco.

• Negatywna część opinii

W nocy słychać muzykę dochodzącą z okolicznych barów.

Kacper Polska
  • Eco House

Średnia ocena: 6,8
    • Pozytywna część opinii

Bardzo zielono i mimo że to prawie centrum Bangkoku czułem się jak w dżungli....można odpocząć po podróży

Mirek Polska
  • Vacation Village Phra Nang Inn - SHA Extra Plus

Ao Nang Beach, Tajlandia

Średnia ocena: 7,7
    • Pozytywna część opinii

Miejsce idealne na tygodniowy pobyt. Najlepsza z możliwych lokalizacja w Krabi. POLECAM!!!

Ocena dodana: 5 maja 2024 Pobyt: marzec 2024
    Arkadiusz Polska
  • J.B.Hut Bungalows

Haad Yao, Tajlandia

Średnia ocena: 8,6
    • Pozytywna część opinii

Fantastyczny widok na morze i poranny śpiew ptaków :) personel bardzo sympatyczny.

• Negatywna część opinii

Obiekt jest położony w pobliżu klubu - imprezy są tak głośne że dwie noce w tygodniu można zapomnieć o spaniu.

Michał Polska
  • Peace Land Khaosan

Średnia ocena: 8,1
    • Pozytywna część opinii

hotel bardzo przyjemny z małym basenem, dobrym śniadaniem

wszystko było ok

• Sunflower Boathouse

Ko Phi Phi, Tajlandia

Średnia ocena: 7,4
    • Pozytywna część opinii

Super nocleg troche z dala od halasu

• Negatywna część opinii

Woda z kranu slona niedajaca sie do mycia zebow

Ewelina Austria