2. Slovensko - hodnotenia hotelov
Nízke Tatry Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Hotel Kultúra Priemerné hodnotenie: 8

„prostredie hotela, ochota recepcie“

• Liptov Lodge Priemerné hodnotenie: 10

„Penzión má génius loci, veľmi výnimočné.“

• Art Pension dans le Parc Priemerné hodnotenie: 10

„Tajomny dom plny umenia, zaujimavych zakuti, mila pani majitelka“

• Strachan Family Jasná Priemerné hodnotenie: 9

„Ranajky aj večere boli vynikajuce.Lokalita fantasticka aj personál výborný.Izby boli vynikajuce čistučké len v obyvacej časti velmi vrzgala postel.“

• chalupa matko a kubko Priemerné hodnotenie: 9

„Skvelá poloha, keďže sme hľadali pokoj od veľkomesta, úplne nám koncert cvrčkov vyhovoval, čisté prostredie, pohodlné spanie, večer nám vonku robili spoločnosť 2 mačiatka, Možnosť opekať, pod altánkom Milí majitelia, pán počkal večer kým sme došli, Jacuzzi za príplatok Žiadne zvedavé pohľady Okolie lesné, naj naj, Natur Neviem sa dočkať kedy prídem znova“

• Chata Tale - Dom Horskej služby Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo v najlepšom poriadku. Raňajky výborné, milý personál. Ubytovanie splnilo očakávania. Výborná lokalita.“

• Penzion Atlas Priemerné hodnotenie: 7

„Je to dobre ubytko v centre mesta. Vsetko ciste, parkovanie som mal priamo pred vchodom.“

• Chateau GrandCastle Priemerné hodnotenie: 10

„Pacil sa mi pristup na recepcii- personal, Najviac zo vsetkeho sme si uzili cely areal hradu, volne vstupy do komnat, veze, tajomne chodby. Poklona takejto dôvere hostom. Citili sme sa skutocne ako princezne😄❤️“

• Hotel Sachticka Priemerné hodnotenie: 10

„Prekrásne prostredie, tichá lokalita. Recepčná Anna bola neskutočne milá, ústretová.“

• GRAN hostel Priemerné hodnotenie: 10

„príjemná komunikácia s majiteľom aj prevádzkarom, super lokalita priamo v centre, čistota izieb aj spoločných priestorov na chodbe, ovocie v kuchynke“

30 Najlepších hotelov v regióne Nízke Tatry