2. Recenzije hotela u državi SRB
  3. Recenzije hotela u regiji Centralna Srbija
  4. Recenzije hotela na destinaciji Brzeće
Srbija Brzeće Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Villa Mramor Ocena gostiju: 10

„Ljubaznost domaćina, piće dobrodošlice, besplatno korišćenje bicikla, basket teren, okruženje... lepo uređeno dvorište i veliki parking... udobnost kreveta, prostorno kupatilo... odličan doručak... svaka čast, čista 10ka”

• Villa Mramor Ocena gostiju: 10

„Fantastični domaćini, udoban i lep smeštaj na obroncima Kopaonika, domaćinska atmosfera i u potpunosti domaća hrana.”

• Villa Mramor Ocena gostiju: 10

„Domacini predivni, smestaj fenomenalan po pristupacnoj ceni. Docicemo ponovo sigurno”

• Sunčani Apartman Ocena gostiju: 9,9

„Posvećenost detaljima (voda koja nas je sačekala, čokoladice, kafa) daju osećaj da ste kao kod kuće. Domaćin je mislio o svemu. Sve je čisto, uredno i mirisno.”

• „Sve je bilo savrseno. Apartman nov cist sredjen i topao. Sve pohvale i preporuka.”

• Villa Mramor Ocena gostiju: 10

„Kada smo ugledali odmaraliste odmah smo znali da ce biti carobno.Docekao nas je izuzetno ljubazan i predusretljiv domacin.Sve je bilo besprekorno cisto.Imali smo na raspolaganju sva moguca pica,ukljucujuci i kafu kao da smo u svom domu.Zena koja je zaduzena za hranu je preslatka i preljubazna.Sve sto spremi je ukusno.Moja preporuka za odmor iz snova”

• Villa Mramor Ocena gostiju: 10

„Odakle da krenem... Kada stignete doceka vas domacin sa kafom,rakijom i domacim sokom od koprive. Soba je odlicna,veliki krevet koji je izuzetno udoban. Soba je topla i radijator je uvek topao. Kupatilo prostrano uvek ima tople vode. U sobi imate dovoljno peskira tako da ne morate nositi od kuce.Vila poseduje i zajednicki prostor sa kaminom. Dorucak je odlican,imate domacu pitu,vruc hleb, mekike,kajmak... Vila je smestena na takvom mesu gde mozete da odete na razna mesta ako volite da pesacite. Naravno u vili mozete uzeti i bicikle. Sve preporuke za ovu vilu. Ako nas put nanese u ove krajeve obabezno cemo svratiti. Sve pohvale👍🫶”

• Studio Pablo Vila Bela Reka Ocena gostiju: 9,8

„Izuzetno ljubazni domacini,sve pohvale .”

• Apartments and Rooms Vicko Ocena gostiju: 9

„Одлична локација.”

• ApartHotel Kopaonik Ocena gostiju: 8,1

„Odličan iako nema velikog izbora,pravi domaći veoma ukusno spremljen samo bi trebalo i kafa da bude uračunata u cenu. Osoblje veoma ljubazno i usluzno, uredno i čisto.”

20 najboljih hotela na destinaciji Brzeće

na osnovu 908 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu