2. Recenzije hotela u državi SRB
  3. Recenzije hotela u državi SRB
Skijalište Kopaonik Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Hotel Grand Kopaonik Ocena gostiju: 9

„Hotel je na odličnoj lokaciji, osoblje koje nas dočekalo je bilo jako ljubazno, a posebno devojka koja dočekuje goste u restoranu Casa. Takođe, sobe su bile jako čiste. Spa centar je super, ima puno sadržaja.”

• Villa Kostic Kopaonik Ocena gostiju: 10

„Izizetno ljubazni domaćini, čisto, toplo. Kafica i rakijica dobrodošlice 😊 Ušuškan smeštaj sa obezbeđenim parkingom.”

• „Ljubaznost osoblja, lokacija, opremljenost...sve je to super. Čak imaju i peškire a nisu napisali u opisu pa smo očekivali da nemaju...ali sve je extra”

• Hotel Putnik Kopaonik Ocena gostiju: 10

„Izuzetno sam zadovoljna svojim boravkom u ovom hotelu i uvek mu se vraćam jer je ubedljivo tu najbolji smeštaj na Kopaoniku Zgrada hotela arhitektonski planski rekonstruisana ovoj nameni te je sve prostrano i sobe i hodnici ,restorani i bazen sa spa centrom,, uvek su u pogonu 2 lifta te nema čekanja (u centru Kopanika prenatrapano betonom,novogradnjom a nekad su tu bili sano Konaci i hotel.Grand dok su sada svi hoteli na kalup:, male sobe , uski hodnici,gužva,upotreba bazena i spa centra ograničena na 2 h jer je premali kapacitet prema broju gostiju ,buka sa okolnih gradlilišta i puno bagera i raskopanh površina) . Hotel Putnik e okružen šumom ,lep je pogled a vazduh svež i čist . ,budite se uz cvrkut ptica ,,mir i tišinu. Osoblje izuzetno ljubazno ,od domaćice hotela Goce,šefa konobara Milanai i šefa recepcije Nikole do svih ostalih zaposlenih uključujući vozače i veoma mlade konobare Potpuni odmor i resetovanje za svega nekoliko dana u divnom ambijentu uz raznovrsnu i bogatu ponudu hrane. Od sveg srca preporučujem pvaj hotel svima koji žele pravi odmor na planini .”

• SUNČANA DOLINA KOPAONIK Ocena gostiju: 8

„Parking pored smeštaja, ljubaznost osoblja, higijena”

• Gorski Hotel & Spa Ocena gostiju: 10

„Sve je bilo super i na zavidnom nivou”

• Lela Ocena gostiju: 10

„Sve je bilo u najboljem redu. Lokacija, smeštaj, udobnost”

• Lužnjanin restoran i sobe Ocena gostiju: 9

„Sobe su ciste, imalo je tople vode. U sobama je bilo jako prijatno. Lokacija je odlicna, u blizini su i prodavnice na 2-3 minuta hoda.”

• Vikendica Čeperković #1 Ocena gostiju: 10

„Fenomenalan smeštaj. Srdačni domaćini. Odlična rakija. Sve preporuke.”

• „Smestaj je bio fenomenalan,jedino Me je iznenadila visoka cena doplate za koriscenje Bazena i Djakuzija.”

10 najboljih hotela u regiji Skijalište Kopaonik

na osnovu 6 543 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu