2. Recenzije hotela u državi SRB
  3. Recenzije hotela u regiji Sumadija Region
Sumadija Region Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Hotel Kralj Ocena gostiju: 10

„Doručak izvrstan, osoblje izuzetno ljubazno”

• Trayal Ocena gostiju: 10

„Prelepa lokacija, sve je uredjeno i čisto,hrana izuzetna, sobe uredne, mirišljave, čiste.”

• Hotel "VIR" Ocena gostiju: 8

„Dobra lokacija, dovoljno veliki apartman za porodicu. Izuzetno cisto, ljubazno osoblje. Dobar wi-fi”

• Šumski san na Divčibarama Ocena gostiju: 10

„Predivan, cist apartman, na idealnoj lokaciji na Divcibarima, okruzen zelenilom. Kuhinja kompletno opremljena svim neophodnim stvarima. Apartman izlazi na dvoriste sto je posebna prednost. U blizini su dve prodavnice. Domacin Dragana je bila jako ljubazna. Moja porodica je uzivala i sigurno cemo doci opet. Za svaku preporuku!”

• Smeštaj Vasić Ocena gostiju: 10

„Локација одлична,сами центар,мирно,тихо,комфорно,удобно...једноставно одлично”

• Angella KOP Konaci Ocena gostiju: 9

„Komunikacija sa domacinom...poverenje oko placanja boravka”

• Hotel Beli Dvor Ocena gostiju: 10

„Nov smeštaj na obilaznici oko grada. Sobe su čiste. Krevet udoban. Kupatilo prostrano. Dobar izbor za kraći boravak.”

• Divcibarski Konak Ocena gostiju: 10

„Sve je bilo zaista odlično. Laka i brza komunikacija prilikom rezervacije smeštaja i u vezi sa dolaskom, odlaskom i plaćanjem. Sama vikendica je ušuškana i prepuna stavri koje vam omogućavaju ugodan boravak. Kamin, roštilj, letnjkovac, obezbeđena drva, potpala i mnogi drugi detalji će vas sigurno navesti da se ponovo vratite. Nedaleko je od centar, a na jednu od staza za šetanje i vidikovac skoro da izlazite iz vikendice. Mir. Tišina. Odličan smestaj za odmor, reset i punjenje baterija. Za svaku preporuku.”

• „Hotel je odlican ali ne i perfektan za hotel ove kategorije i cene. U celosti veoma sam zadovoljan ali moze puno bolje, vidi se da su posveceni masovnosti boravka. Docekani smo jako lepo, check-in check-out odlicni... Dobili besplatan produzeni check out... Osoblje perfektno. Prelep pogled iz lux sobe... Igraonica za decu zaista radi i deca imaju dosta sadrzaja za zabavu... Kompletni sadrzaji wellness i spa odlicni...”

• Garni hotel BELVEDERE LUX Ocena gostiju: 10

„Drugi put smo boravili u hotelu i mogu da još jednom kažem da je sjajan i prelep hotel. Kad smo došli sačekalo su nas u sobi voće i slatkiši kao i divna ljubazna devojka Čisto, brz internet, lep pogled, sve na par minuta kao sto su marketi i hrana, mirno i tiho. Najveća preporuka.”

30 najboljih hotela u regiji Sumadija Region

na osnovu 34 651 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu