Δυτική Κρήτη Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• TheJoy City Suites Βαθμολογία σχολίων: 10

«ήταν όλα πολύ ωραία! Η τοποθεσία, η αναλογία τιμής-παροχών, το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό! Μείναμε πολύ ικανοποιημένοι και σίγουρα θα το ξανακλείσουμε σε επόμενη εκδρομή στα Χανιά, το συστήνω ανεπιφύλακτα. Ελπίζω οι τιμές να μας αλλάξουν πολύ λόγο εποχικότητας.»

• Epavli Grace Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Άψογη εξυπηρέτηση, το προσωπικό παρά πολύ ευγενικό και βοηθητικό ! Όλα ήταν πολύ καθαρά, ο χώρος καινούριος! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!! ♥️»

• Tina Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Έχουμε τις καλύτερες εντυπώσεις από το προσωπικό. Πολύ ευγενικοί άνθρωποι, φιλικοί κι εξυπηρετικοί. Μάλιστα, μας έκαναν check in πολύ νωρίτερα από την κανονική ώρα, αφού είχαμε φτάσει γύρω στις 8 το πρωί στα Χανιά. Βρίσκεται πολύ κοντά σε όλα, σούπερ μάρκετ, καταστήματα εστίασης και διασκέδασης, ενετικό λιμάνι κλπ.»

• Copal Simple Staying Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το δωμάτιο μας είχε ωραία διακόσμηση και ήταν αρκετά καθαρό! Βρίσκεται στο κέντρο της Παλιάς Πόλης όπου όλα είναι δίπλα σου. Ο ιδιοκτήτης κ.Αντώνης ήταν πολύ ευγενικός και μας εξυπηρέτησε σε ότι χρειαστήκαμε.»

• Elia Agia Marina Resort Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πρωινο σε μπουφε μια χαρα , τοποθεσια η ξενοδοχειακή μονο ηταν μπροστα στην θαλασσα»

• Solimar Turquoise - Adults Only Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα ήταν καταπληκτικά, επιλέξαμε να επισκεφτούμε το ξενοδοχείο την περίοδο του Πάσχα και ήταν κάτι που θέλαμε να το κάνουμε για πρώτη φορά και δεν το μετανιώνω με ούτε στιγμή. Η φιλοξενία ήταν υποδειγματική νιώσαμε σαν να είχαμε πάει στο σπίτι των καλύτερων μας φίλων έτσι μας είχαν τρεις μέρες. Το φαγητό ήταν καταπληκτικό και κάλυπτε τις ανάγκες όλων, το καλωσόρισμα στο δωμάτιο πέρα από το κρασί που ίσως θα βρεις στα περισσότερα ξενοδοχεία περιείχε και ένα πιάτο με λαχταριστά και φρεσκότατα γλυκά . Ενώ τα snacks κατά την διάρκεια της ημέρας στην πισίνα ήταν λαχταριστά. Ευχαριστούμε πάρα πολύ και γι’ αυτό που μας προσφέρατε αλλά το πιο σημαντικό σας ευχαριστούμε πάρα πολύ γι’ αυτό που μας κάνετε να νιώσουμε. Θερμά συγχαρητήρια στην διεύθυνση, την υποδοχή, τα παιδιά στο μπαρ, αλλά και στο εστιατόριο ! Εις το επανειδείν»

• Theta Boutique Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Τα πάντα ! Καθαριότητα , προσωπικό , τοποθεσια ! Όλα τελεια !»

• Hyperion City Hotel & Spa Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το δωμάτιο και το ξενοδοχείο γενικοτερα ήταν εξαιρετικά. Κεντρική τοποθεσία, καθαριότητα, άνεση, παροχές, ευγενικό προσωπικό. Ένας χώρος προσεγμένος που χαίρεσαι να μένεις.»

• El Greco Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πεντακάθαρο ξενοδοχείο, στο κέντρο της παλιάς πόλης και λίγα μόνο βήματα από το Ενετικό λιμάνι!! Εξαιρετική τοποθεσία!! Πολύ άνετο και ευρύχωρο δωμάτιο!! Ευγενέστατο προσωπικό!! 🙂»

• Morum City Hotel Chania Βαθμολογία σχολίων: 8

«Πλούσιο πρωινό. Εξυπηρετικό και ευγενικό προσωπικό. Πολύ καλή τοποθεσία κοντά στο κέντρο και στο λιμάνι.»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Δυτική Κρήτη

βάσει 132.396 κριτικών ξενοδοχείων στην Booking.com