Δυτική Κρήτη Επαληθευμένα σχόλια για B&B και πανδοχεία από πραγματικούς πελάτες

• Cretan Berry Sarpaki Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πολύ όμορφα διακοσμημένο δωμάτιο, σε εξαιρετική περιοχή. Εμπλεκόμενο προσωπικό (ιδιοκτήτρια, προσωπικό καθαρισμού, ταξί συνεργαζόμενο) ευγενικό και υψηλού επαγγελματικού επιπέδου .»

• Fagotto Art Residences Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πεντακάθαρο σε άριστη τοποθεσία δίπλα ακριβώς από το Ενετικό Λιμάνι. Άψογο και πολύ φιλικό προσωπικό»

• Harismari Cozy Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Our stay in Chania was amazing, all thanks to Ms. Maria's wonderful hospitality. She was incredibly welcoming and friendly, always patient with us even though we didn't speak much Greek. The rooms were spotless and cleaned every day. Plus, Ms. Maria's homemade sweets were such a delightful treat. We recommend this place from the bottom of our hearts. It truly made our holiday in Chania unforgettable! Η διαμονή μας στα Χανιά ήταν υπέροχη, χάρη στη θαυμάσια φιλοξενία της κ. Μαρίας. Ήταν απίστευτα φιλόξενη και φιλική, πάντα υπομονετική μαζί μας, ακόμα κι αν δεν μιλούσαμε πολύ ελληνικά. Τα δωμάτια ήταν πεντακάθαρα και καθαρίζονταν κάθε μέρα. Επίσης, τα σπιτικά γλυκά της κ. Μαρίας ήταν μια ευχάριστη απόλαυση. Συστήνουμε αυτό το μέρος από τα βάθη της καρδιάς μας. Έκανε πραγματικά τις διακοπές μας στα Χανιά αξέχαστες!»

• Consolato Boutique Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το junior suite που μείναμε είναι στον 3ο όροφο και είχε υπέροχη θέα την παλιά πόλη. Η ιδιωτική βεράντα που είχε η σουίτα έκανε την διαμονή μας εξαιρετική. Είμασταν μόνοι μας και είχαμε ιδιωτικότητα. Αριστη ηχομόνωση. Στη βεράντα απολαύσαμε το ηλιοβασίλεμα. Ολα ήταν πολύ ρομαντικά. Η σουίτα πολύ καθαρή και η Ελένη που μας υποδέχτηκε ευγενική, πάντα με το χαμόγελο και πρόθυμη να μας εξυπηρετήσει σε ότι ζητήσαμε. Το στρώμα του κρεβατιού, cocomat μας παρείχε ένα απολαυστικό και ξεκούραστο ύπνο. Εντυπωσιαστήκαμε από το μαρμάρινο μπάνιο. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.»

• Ekati Rooms Old Harbour Chania Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το δωμάτιο είναι πολύ όμορφο και καθαρό σε όμορφο μέρος στην παλιά πόλη και η κυρία Μαρία πολύ φιλόξενη!»

• Olympic View Guesthouse Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πάρα πολύ καλός ό οικοδεσπότης! ωραία τοποθεσία, πολύ καλή άνεση καί καθαρό δωμάτιο!»

• Cretan Berry Portou Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρό,προσεγμένο μέχρι και την πιο μικρή λεπτομέρεια!»

• Σήφης Βαθμολογία σχολίων: 7

«Θέα»

• Castle Inn Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πεντακάθαρο μέσα στο κέντρο με άνετους χώρους.Η κυρία που καθάριζε τα δωμάτια πολύ πρόσχαρη και με το χαμόγελο.»

• Diana Rooms Βαθμολογία σχολίων: 10

«Κεντρική θέση κοντά στα ΚΤΕΛ, αριστη καθαριότητα, εξυπηρετική και πολύ ευγενική η ιδιοκτητρια.»

Τα 30 καλύτερα B&B και πανδοχεία σε Δυτική Κρήτη

βάσει 29.390 κριτικών για B&B και πανδοχεία στην Booking.com