3. Χανιά κριτικές ξενοδοχείων
  4. Κάτω Δαράτσο κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Κάτω Δαράτσο Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Harmony Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9,9

«Πεντακάθαρο ακόμα και οι πιο μικρές λεπτομέρειες. Το κατάλυμα διαθέτει οτιδήποτε χρειαστήκαμε και ο οικοδεσπότης φρόντισε να μην μας λείψει τίποτα. Η τοποθεσία εξαιρετική και όλες οι παροχές (Ίντερνετ, πετσέτες, κουζινικά, κλιματιστικό, ανεμιστήρας,σίτες..) ήταν πολύ προσεγμένες στην λεπτομέρεια. Σπάνιο εύρημα! Ευχαριστούμε πολύ για όλα!»

• Sirios Village Hotel & Bungalows - All Inclusive Βαθμολογία σχολίων: 8,2

«Δεν υπάρχει κάτι να μην μας άρεσε . Θα το ξανά προτιμήσω σίγουρα .»

• Akti Suites Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Είμαστε πολύ ευχαριστημένοι. Όλα ήταν υπέροχα. Γιορτάζαμε την 19η επέτειο του γάμου μας και μας έφεραν δωρεάν σαμπάνια στο δωμάτιο. Έχει κοντά εστιατόρια, στάση λεοφορείου, υπεραγορά και θάλασσα.»

• Flamingos Hotel Apartments Βαθμολογία σχολίων: 8,6

«Μείναμε μόνο για διανυκτέρευση καθώς επιστρέφαμε Αθήνα από δουλειά. To ξενοδοχείο είναι value for money. Πεντακάθαρο, μεγάλα δωμάτια, ωραίος χώρος πισίνας , το προσωπικό ευγενικό και χαλαρό. Δίπλα σε πολύ καλή παραλία των Χανίων(200 μέτρα) και η περιοχή γενικότερα είναι μέσα στο πράσινο καθώς μπροστά από το ξενοδοχείο έχει ένα πολύ όμορφο πάρκο που καταλήγει στην παραλία. Βρίσκεις να παρκάρεις εύκολα. Οι τιμές στο pool bar είναι αρκετά φθηνές. Δυστυχώς δεν πήραμε πρωινό για να μπορώ να έχω γνώμη καθώς η πτήση μας ήταν πολύ νωρίς και έπρεπε να φύγουμε. Στην γύρω περιοχή έχει αρκετά εστιατόρια. Ιδανικό θα ήταν να έχεις αυτοκίνητο καθώς είναι 4-5 χιλιόμετρα από τα Χανιά.»

• Astra Hotel Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«Ομορφη τοποθεσία,όλα διπλα σου,ο χωρος ομορφος πεντακαθαρος,ο Στέλιος άψογος σε όλα οταν του ζητησα να μεινω λιγο παραπανω λογο υποχρεωσεων,προσφερθηκε άμεσα να με εξυπηρετησει,σιγουρα θα ξανα πηγαινα.»

• Sunshine Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«Όλα που εξασφαλίζουν μια άνετη διαμονή!»

• Sunshine Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«Όλα άψογα! Ευγενικοί ιδιοκτήτες, βολική τοποθεσία, ανακαινισμενα διαμερίσματα και περιποιημένος εξωτερικός χώρος!!! Ευχαριστούμε πολύ!»

• Eloque Simple living space Βαθμολογία σχολίων: 9,9

«Μας άρεσαν όλοι οι χώροι του ξενοδοχείου! ολοκαίνουριο & πεντακάθαρο μπάνιο ! βολικό στρώμα στο κρεβάτι! Μεγαλύτερη εντύπωση μας έκανε που είχε στο δωμάτιο: παντόφλες και οδοντόβουρτσα - οδοντόκρεμα & πλήρες σετ με σκουφάκι μπάνιου , λίμα , δίσκους ντεμακιγιαζ , ραφτικά , conditioner μαλλιών και κρεμα σώματος !!! Πέρα απο το σαμπουάν - αφρόλουτρο και σαπούνι που συναντάς σχεδόν παντού! Μην ξεχάσουμε και το πρωινό τους! Προσεγμένο και ελληνικό!»

• Eloque Simple living space Βαθμολογία σχολίων: 9,9

«Ένας εξαιρετικός χώρος με παρά πολυ εξυπηρετικό προσωπικό,τέλειο πρωινό και πολλές παροχές για τους πελάτες.Η πισίνα ιδανική για χαλάρωση και ηλιοθεραπεια στις ξαπλώστρες.Η καθαριότητα των δωματίων και του ξενοδοχείου 10’.Θα σας επισκεφτούμε ξανά σιγουρα.Σας ευχαριστούμε πολύ.»

• Poseidon Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«Καταπληκτικό συγκρότημα! Ότι ζητήσαμε μας το παρείχαν άμεσα. Ευχαριστώ πολύ για την φιλοξενία.»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Κάτω Δαράτσο

βάσει 14.680 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com