2. Serbia – opinie o hotelach
  3. Vojvodina – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Vojvodina Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Vila Banstolija Ocena: 10

„Polecam pobyt w Vili Banstolija. Bardzo mili, serdeczni i pomocni ludzie. Dobrze wyposażony dom, wszystko czego potrzebowaliśmy było na miejscu. Czysty dom, okolica przepiękna. Pierwszy pobyt w Serbii pozostawił przemiłe wrażenia. Czasami warto zboczyć z autostrady by dobrze odpocząć. Serdecznie polecam 🙂”

• „Super lokalizacja, przestronne mieszkanie, dobry kontakt z włascicielką, zapewnione miejsce parkingowe”

• SOBE AVA Ocena: 10

„Wszystko jak w ofercie. Gospodarz bardzo pomocny i dobrze poinformowany w kwestii czasu oczekiwania na okolicznych przejściach granicznych.”

• „Bardzo dobra lokalizacja blisko centrum. Prywatne miejsce parkingowe za zamkniętą bramą. Mieszkanie bardzo ładne, czyste, ciche. Dostęp windą. Dobry kontakt z właścicielem Łatwy i przejrzysty sposób zameldowania i wymeldowania. Polecam.”

• Isabel Ocena: 10

„Apartament na bardzo wysokim poziomie, ogromny salon z wydzielona częścią jadalną. Dwie oddzielne sypialnie i oddzielna łazienka. Miejsce urządzone w gustownym stylu. Bardzo serdeczna Pani gospodyni. Zdecydowanie miejsce warte polecenia!”

• „Lokalizacja. Cicho i spokojnie, uczynni gospodarze, wszędzie blisko - sklepików w promieniu 200m znalazłem chyba z 6, jest piekarnia gdzie zawsze burki do wyboru i wspaniałe pieczywo. Dobra restauracja troszeczkę dalej ale jak podróżuje się własnym autkiem odwiedzenie jej nie stanowi problemu. I jeszcze twierdza do zwiedzenia, ale to już prawie 3 km. Chcę jeszcze tu wrócić.”

• Marija Ocena: 10

„Byliśmy tu kolejny raz. To doskonałe miejsce na odpoczynek w podróży. Blisko autostrady, spokój i cisza. Pokoje mają doskonaly standard, jest klimatyzacja. Nasze motocykle stały bezpieczne zamknięte na posesji. Właściciele bardzo pomocni i uprzejmi. Gościnność robi tutaj na nas zawsze ogromne wrażenie. Dziękujemy I polecamy innym!”

• „Dobry kontakt z wynajmujacym. Kwatera przestronna i wygodna. Dobre położenie blisko centrum i deptaków. Parking na podwórku.”

• LM 19 Ocena: 9

„Super lokalizacja, bardzo wygodny obiekt. Cicha okolica. Bardzo mili właściciele.”

• D&D apartments Ocena: 10

„Duży przestronny apartament, duże podwórko z prywatnym parkingiem. Kuchnia dobrze wyposażona, w okolicy sklepy. Wszystko czego potrzeba nawet na dłuższy pobyt. A co tego cena rewelacyjna.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Vojvodina

na podstawie 138 061 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com