2. Serbia – opinie o hotelach
  3. Vojvodina – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Nowy Sad – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Serbia Nowy Sad Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo ładny lokal z pełną infrastrukturą, blisko do centrum, cicha okolica, w bliskiej odległości sklepy spożywcze i restauracje.”

• „Bardzo w porządku był personel”

• „Piękny apartament, bardzo czysty, posiada wszystkie udogodnienia. Przyjechaliśmy wcześniej i gospodarz czekał na nas i wszystko dokładnie wyjaśnił. Mieliśmy też miejsce parkingowe na parkingu strzeżonym. Pomimo słabej znajomości angielskiego porozumieliśmy się bez problemu. Lokalizacja świetna. Bardzo polecam to miejsce”

• „Każdy szczegół !”

• „Budynek jest schowany od głównej ulicy także jest cicho. W pobliżu pekara, sklepy, autobusy miejskie. Sam apartman jest na parterze, może nie jest duży, ale dość pomysłowo urządzony - dla nas był w sam raz ;)”

• „Lokalizacja. Cicho i spokojnie, uczynni gospodarze, wszędzie blisko - sklepików w promieniu 200m znalazłem chyba z 6, jest piekarnia gdzie zawsze burki do wyboru i wspaniałe pieczywo. Dobra restauracja troszeczkę dalej ale jak podróżuje się własnym autkiem odwiedzenie jej nie stanowi problemu. I jeszcze twierdza do zwiedzenia, ale to już prawie 3 km. Chcę jeszcze tu wrócić.”

• „Dobry kontakt z wynajmujacym. Kwatera przestronna i wygodna. Dobre położenie blisko centrum i deptaków. Parking na podwórku.”

30 najlepszych obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Nowy Sad

na podstawie 66 553 opinii o obiektach na wynajem wakacyjny dodanych przez użytkowników Booking.com