2. Serbia – opinie o hotelach

Serbia Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach w Serbii

• Ethno village Molitva

Družiniće, Serbia

Średnia ocena: 9,4
    • Pozytywna część opinii

Lokalizacja jest absolutnie idealna! Chlopaki z obsługi sa pomocni i bardzo gościnni, podchodzą indywidualnie do każdych potrzeb klienta. Widoki o kazdej porze sa zniewalające, jedzenie jest lokalne i przepyszne. Obiekt jest na totalnym odludziu, gdzie można się odprężyć i wypocząć w zgodzie z naturą. Wrócę tam na pewno!❤️

• Negatywna część opinii

Odrobinke za mała i ciasna łazienka, ale to absolutny drobiazg! Widoki, gościnność i klimat miejsca rekompensuje wszystko! ❤️

Jacucha Polska
  • Sweet white in city

Średnia ocena: 9,3
    • Pozytywna część opinii

Uprzejma obsługa i bez wątpienia ciekawe mieszkanie. Niestandardowy wystrój spowodował, że ten punkt wyjazdu zdecydowanie zapadł nam w pamięć. Po tym jak niechcący zostawiliśmy jedną rzecz udało się uzgodnić przesłanie zguby pocztą :)

Ocena dodana: 14 maja 2024 Pobyt: kwiecień 2024
    Kamil Polska
  • Sky Hotel

Średnia ocena: 8,8
    • Pozytywna część opinii

Położenie niedaleko głównej ulicy handlowej w Belgradzie, blisko targ owocowo-warzywny, blisko dworzec autobusowy, czysto, personel pomocny, parking hotelowy w cenie.

• Negatywna część opinii

Hotel usytuowany w otoczeniu starych, opuszczonych, kamienic, zaniedbana ulica, brudno, hałas z ulicy, codzienne ujadanie psa od rana, awaria wodociągu - zimna woda, którą trzeba było sługo "spuszczać" , mało stolików rozmieszczonych przy barze gdzie serwowano śniadanie, kolejka o każdej godzinie, ciasno, kawa z ekspresu dodatkowo płatna, śniadania monotonne, pieczywo tostowe, późne godziny sprzątania pokoju, brak pomieszczenia na przechowanie bagażu, walizki stoją przy recepcji

Zbigniew Polska
  • Calisi Hotel

Średnia ocena: 9,3
    • Pozytywna część opinii

Recepcjonista był zaangażowany i pomocny. Znalazł mi miejsce parkingowe i pomógł mi zaparkować. To była dla mnie ważna sprawa. Dziękuję obsłudze z recepcji za pomoc.

Tercjak Polska
  • Villa Boho Cherga

Średnia ocena: 8,9
    • Pozytywna część opinii

hotel blisko zjazdu z autostrady, niewielki pokoik typu standard, czysto i schludnie. Przed sezonem basen nie działał. nie korzystaliśmy ze śniadania

• Negatywna część opinii

okolica nie zachęca do spacerów:) ale w sumie jest bezpiecznie. Parking jest kilkanaście metrów od hotelu, brakowało lodówki w pokoju.

Damian Polska
  • LUX Center of Belgrade 2 bedrooms, sleeps 6 - Free Parking

Średnia ocena: 9,5
    • Pozytywna część opinii

Świetne, dobrze skomunikowane i bardzo przytulne mieszkanie w centrum Belgradu. Dodatkowym plus za miejsce parkingowe. Polecam

Brak wad

Bartosz Polska
  • EVA HOUSE

Pačir, Serbia

Średnia ocena: 9,6
    • Pozytywna część opinii

Duży ogród z miejscem do parkowania . 2 min pieszo do basenów. Kuchnia dobrze wyposażona . Duża lodówka . Cisza i spokój

Katarzyna Polska
  • Hotel Rex

Średnia ocena: 8,1
    • Pozytywna część opinii

Śniadanie dobre każdy coś dla siebie znajdzie, jest parking bezpłatny, blisko są sklepy spożywcze

Urszula Polska
  • Hotel Nota

Średnia ocena: 9,1
    • Pozytywna część opinii

Przyjemny hotel, bardzo życzliwy personel, prywatny parking, dobre wyposażenie pokoju.

• Negatywna część opinii

Wydaje się, że podstawowym źródłem dochodów obiektu jest restauracja - w godzinach wieczorowych tętnie życiem, sporo ludzi, miła atmosfera. Jednak śniadanie personel restauracji postrzega jako zło konieczne. Po-pierwsze, zaczyna się od 7.30 i ani minutę wcześniej, co nie wszystkim pasuje. Po-drugie, w odróżnieniu od typowego śniadania w formie bufetu, zestawy posiłków są zamawiane z listy. Śniadanie obfite, ale niesmaczne - bez masła, bez deseru, zamiast świeżej bułeczki - czerstwy zimny placek. Po-trzecie, postawy obsługi kojarzą się z epoką PRL - ani życzliwości, ani uśmiechu. Odradzam śniadanie w tym miejscu.

Oleksandr Polska
  • Hotel Zeleni Vir

Nisz, Serbia

Średnia ocena: 7,6
    • Pozytywna część opinii

Miejsca fajne niedaleko autostrady ładne przed hotelem i jedzenie ok

• Negatywna część opinii

Zaniedbany kibel zużyte i zadzewiałe elementy

Krzysztof Polska