2. Сърбия отзиви за хотели
  3. Vojvodina отзиви за ваканционни имоти
Vojvodina Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Apartment 54 CITY CENTER - FREE PRIVATE GARAGE Оценка от отзивите: 10

„Много чист и просторен апартамент, има всякакви удобства. Много близо до центъра. Собствен гараж. Домакините бяха много любезни. Благодаря.“

• Brvnara oaza mira - Devojacki bunar Оценка от отзивите: 10

„Много уютна и романтична къща на тихо, зелено и спокойно място с чист въздух. Миле и Магдалена са много любезни и точни домакини, посрещнаха ни на място, обясниха ни всичко. Има всички удобства за по-дълъг престой и почивка.“

• Yellow Palace (FREE parking) Оценка от отзивите: 10

„Цял етаж от къщата. Имаше си малка спалня, баня с вана, голяма всекидневна с два дивана, с кухненски бокс и трапезна маса. Бих отседнал отново ако минавам през Нови Сад“

• Apartmani Maja Zrenjanin Оценка от отзивите: 10

„Приятно, просторно, чисто! За цената е повече от идеално. Не е далече от центъра, но е и на тихо място. За втори път преспивам там, определено ако пътувам до Зренянин пак ще запазя на същото място! Препоръчвам с 2 ръце!“

• Apartman KGC Stara Pazova Оценка от отзивите: 7

„Гостоприемен домакин, много добро местоположение, спокоен квартал, сигурност.“

• Apartment Sophie Оценка от отзивите: 10

„Перфектна локация и комфорт! Препоръчвам!“

• MainStreet apartman Оценка от отзивите: 8

„Близо е до центъра, има вътрешен двор за паркиране. Голяма стая, удобно легло.“

• Apartmani Maslačak Оценка от отзивите: 10

„Милена ни посрещна пред къщата,показа ни всиички удобства-барбекю,детска площадка и градина с билки. Много чисто място,с всичко необходимо за кратък и по-дълъг престой. Даде ни напътствия за ресторанти и басейни в града.На тръгване Милена ни подари бутилка вино и кутия бонбони. Хората с градчето са много топли,помогнаха ни да намерим адреса.Има минарални извори,манастир и други интересни места наблизо.“

• STELLA Оценка от отзивите: 10

„Много любезен домакин. Локацията е супер удобна! Изключително чист апартамент, всичко необходимо беше налично. Престоят ни беше страхотен, чувствахме се като у дома си!“

• Apolon Оценка от отзивите: 10

„Намира се на пешеходно разстояние до центъра, има си място за паркиране“

30-те най-добри ваканционни имота в Vojvodina

въз основа на 137 747 отзива за ваканционни имоти на Booking.com