2. Сърбия отзиви за хотели
  3. Vojvodina отзиви за ваканционни имоти
  4. Нови Сад отзиви за ваканционни имоти
Сърбия Нови Сад Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Yellow Palace (FREE parking) Оценка от отзивите: 9.9

„Цял етаж от къщата. Имаше си малка спалня, баня с вана, голяма всекидневна с два дивана, с кухненски бокс и трапезна маса. Бих отседнал отново ако минавам през Нови Сад“

• Apartment 54 CITY CENTER - FREE PRIVATE GARAGE Оценка от отзивите: 9.8

„Много чист и просторен апартамент, има всякакви удобства. Много близо до центъра. Собствен гараж. Домакините бяха много любезни. Благодаря.“

• Apartment Sophie Оценка от отзивите: 9.7

„Перфектна локация и комфорт! Препоръчвам!“

• Apolon Оценка от отзивите: 9.3

„Намира се на пешеходно разстояние до центъра, има си място за паркиране“

• Apolon Оценка от отзивите: 9.3

„Местоположението е чудесно. В близост до историческия център. Чисто и подредено, с всички необходими неща. Частен защитен паркинг. Собственичката е прекрасна, усмихната, внимателна.“

• Apartment Eugen Оценка от отзивите: 9.6

„Апартамент в абсолютния център и пешеходната зона. Наоколо има множество магазини и места за хранене. Стилно и с вкус обзаведено с всичко необходимо, включително пералня, климатик. Балкон насочен към вътрешния двор, осигуряващ спокойствие и тишина.“

• Family apartments Оценка от отзивите: 9.2

„Вилата, в която бяхме настанени беше току що построена и всичко вътре миришеше на ново :) Апартамента беше много просторен с удобно легло, блекаут щори и кухня с чай и кафе. Домакинката разбира се беше много любезна и ни посрещна с усмивка независимо от късният час.“

30-те най-добри ваканционни имота под наем в Нови Сад

базирано на 66 440 отзива за ваканционни имоти на Booking.com