2. Сърбия отзиви за хотели
  3. Vojvodina отзиви за ваканционни имоти
  4. Връдник отзиви за ваканционни имоти
Сърбия Връдник Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Apartmani Maslačak Оценка от отзивите: 9.7

„Милена ни посрещна пред къщата,показа ни всиички удобства-барбекю,детска площадка и градина с билки. Много чисто място,с всичко необходимо за кратък и по-дълъг престой. Даде ни напътствия за ресторанти и басейни в града.На тръгване Милена ни подари бутилка вино и кутия бонбони. Хората с градчето са много топли,помогнаха ни да намерим адреса.Има минарални извори,манастир и други интересни места наблизо.“

• Vila K2 Оценка от отзивите: 9.7

„Прекрасно ново хотелче. Просторни стаи, голяма баня Много топло и приятно. Удобни мебели, добро осветление. Тераса с маса и столове. Мястото е чудесно!“

• Apartment Ilkićev kućerak Оценка от отзивите: 9.4

„Прекрасно място. Идилията на селото, съчетана с всички удобства на цивилизацията. Къщата е с двор и много цветя. Домакините са любезни, отзивчиви, предразполагащи. Чувстваш се наистина като у дома си. Освен това ще ви нагостят с вкусни гозби и почерпят с домашна ракийка. Горещо препоръчвам това място за почивка и като изходна точка за поклоннически туризъм из манастирите на Фрушка гора. Благодаря от сърце, Наташа! Бихме ви гостували отново.“

• Aqualux apartments Оценка от отзивите: 9.6

„Чистотата беше на ниво. Персоналът отзивчив. Прекрасен апартамент, бихме посетили отново.“

• Apartmani Bojana Оценка от отзивите: 9.9

„Прекрасен апартамент ! Чисто , свежо и удобно . Благодарим ви !“

• Apartmani Lotus Vrdnik Оценка от отзивите: 9.7

„Това вече ни е любимо място във Връдник.“

• Apartmani Lotus Vrdnik Оценка от отзивите: 9.7

„Всичко бе прекрасно. Апартаментите са чисто нови и перфектно обзаведени. Домакините са много любезни.“

30-те най-добри ваканционни имота под наем в Връдник

базирано на 9 449 отзива за ваканционни имоти на Booking.com