3. Венето: відгуки про помешкання для відпустки
Венето Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Residence Antenore Оцінка за відгуками: 10

“Привітний персонал. Чудовий номер. Несподіванкою стало лише те, що не було включено постільну білизну та рушники. Але їх можна взяти в оренду окремо або купити в магазині. А так відпочинок був ідеальний. Менеджер Сара завжди була на зв'язку“

• Modern two bedroom apartment in Stadio Оцінка за відгуками: 10

“Розташування апартаментів близько до центру, в квартирі чисто і затишно, власник приємна людина, при зустрічі віддав ключи, притримав для нас вільну парковку для авто біля дому, моя жінка на інвалідному візку, але за допомогою власніка проблем не було, він відкрив додаткові зручні входи до ліфту. Житло сподобалось, від міста Верона, в захваті.“

• Luxury and Elegance Calatrava Оцінка за відгуками: 8

“Розташування відмінне з гарною панорамою на Грандканал,персомєнал дуже привітний“

• Argonauti Оцінка за відгуками: 8

“Розташування. Чистота. Достатньо місця з дітьми, велика тераса. Номер #11.“

• Ca' Marcella Оцінка за відгуками: 10

“Все. Гарне розміщення, привітний господар. Чистий будиночок з новим ремонтом.“

• Ca' del Drago Оцінка за відгуками: 10

“Чудове розташування в самому центрі. В апартаментах є абсолютно все, як вдома. Власники подбали про всі ваші потреби: засоби для миття посуду, ганчірки, кухонне приладдя, засоби від комарів, можливість посушити білизну за вікном. Було дуже чисто і неймовірно гарно! Приємно було, що нас очікувало холодне просеко в холодильнику.“

• Residence Le Piramidi - Agenzia Cocal Оцінка за відгуками: 8

““

• Azzurro Оцінка за відгуками: 10

“Все просто супер. Номер чудовий,чистий . Басейн поруч,до моря 8 хв. 11 км Лідл ціни нормальні. Моря порадувало чисте в міру глибоке. Пляж теж супер.“

• Venetian Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Чудове помешкання з гарним розташуванням! Все у пішохідній доступності! Гарний, привітний господар, який відповідав на всі запитання та завжди був на звʼязку! В помешканні був посуд, фен, мило. Помешкання чисте та акуратне!“

• Vittoria Verona Оцінка за відгуками: 7

“Гарне розташування відносно центру та є парковка. Просторий будинок. Нормальні умови, щоб переночувати декілька ночей і подивитись Верону.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Венето

на основі 738 229 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com