3. Венето: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Верона: відгуки про помешкання для відпустки
Італія Верона Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Vittoria Verona Оцінка за відгуками: 8

“Гарне розташування відносно центру та є парковка. Просторий будинок. Нормальні умови, щоб переночувати декілька ночей і подивитись Верону.“

• Modern two bedroom apartment in Stadio Оцінка за відгуками: 8,5

“Розташування апартаментів близько до центру, в квартирі чисто і затишно, власник приємна людина, при зустрічі віддав ключи, притримав для нас вільну парковку для авто біля дому, моя жінка на інвалідному візку, але за допомогою власніка проблем не було, він відкрив додаткові зручні входи до ліфту. Житло сподобалось, від міста Верона, в захваті.“

• The Roof Top Life Оцінка за відгуками: 8,8

“В номері чисто, є необхідна техніка, посуд, рушники, постільна білизна. Зручна система самостійного поселення“

• Italianflat - Al Teatro Romano Оцінка за відгуками: 8,4

“Місцерозташування чудове! В центрі, але спокійно. До всіх цікавих місць легко дійти пішки. Парковка під домом.“

• PratoSanto, relax nel cuore di Verona Оцінка за відгуками: 9,1

“Рекомендую! Господар просто майстер своєї справи! По-перше заселення в апартаменти відбувається без жодних квестів, проходите реєстрацію та отримуєте ключ прямо в моєму телефоні! Квартира чиста та дуже комфортна. Розташування дуже круте та затишне, близько зупинка громадського транспорту, а також річка та купа закладів!“

30 найкращих помешкань для відпустки у місті Верона

на основі 107 003 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com