Італія Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі в Італії

• Viola's Luxury House

Палермо, Італія

Середня оцінка за відгуками: 8,6
    • Позитивна частина відгуку

Квартира дуже просторна, гарна, з дуже хорошим розташуванням у самому центрі міста, у квартирі 5 балконів (!). Фото на сайті та описання відповідають реальності. У наявності практично усе необхідне для проживання. Окремі ванна і душ. У цілому квартира того варта!

• Негативна частина відгуку

Холодна підлога - потрібно змінне взуття. Оскільки виходячи з квартири з ключами обов'язково вимикається світло, інколи створювало незручності відсутність другого комплекту ключів. Замала душова кабіна. Не вистачало пральної машинки.

Volodymyr Україна
  • Tenuta Capizucchi

Рим, Італія

Середня оцінка за відгуками: 8,5
    • Позитивна частина відгуку

Можливість безконтактного заїзду та виїзду. Є місце для паркування В номері було дуже чисто Є мангал та зона для відпочинку на вулиці Є кондиціонери в кожній спальні та у вітальні

Було чути сусідів

Viktoriia Данія
  • Donizetti's nel cuore del centro di Bergamo

Бергамо, Італія

Середня оцінка за відгуками: 9,4
    • Позитивна частина відгуку

Наявність всього необхідного для приготування їжі,кавоварка,тепло в квартирі,наявність WiFi,косметика у ванній кімнаті,фен. Чудова господиня помешкання

• Негативна частина відгуку

Я би рекомендувала додати тапочки і літню ковдру

Alina Україна
  • Anna's Home ☆

Кампьоне-д'Італія, Італія

Середня оцінка за відгуками: 8,3
    • Позитивна частина відгуку

Близько бар,ресторан,парковка(платна). До озера пішки 1 хв.Зручний матрац,в кого чутлива спина,це важливо. В ванній кімнаті є обігрівач,фен,праска.

Nataliia Україна
  • Hotel Piccola Vela

Дезенцано-дель-Гарда, Італія

Середня оцінка за відгуками: 9
    • Позитивна частина відгуку

Неймовірно дбайливий персонал готелю, італійський стиль готелю в кращому прояві, ідеальне розташування.

• Негативна частина відгуку

Хочеться, щоб шумоізоляція в номерах була кращою.

Vadym Україна
  • Alle Guglie Boutique Hotel

Венеція, Італія

Середня оцінка за відгуками: 8,6
    • Позитивна частина відгуку

Гарне розташування, все дуже чистенько!

• Негативна частина відгуку

Трішки не вистачало місяця, щоб розмістити речі, але не критично. Килими і тапочки відсутні.

Mariia Україна
  • Le Luminarie - Creative Residence

Балестрате, Італія

Середня оцінка за відгуками: 9,5

Великі кімнати, любязний господар

• Негативна частина відгуку

Дуже мала душова кабіна, замало посуду на кухні

Jaroslav Україна
  • Casa Sotto Le Stelle

Местре, Італія

Середня оцінка за відгуками: 6,9

Піцерія на сусідній вулиці

• Негативна частина відгуку

Підемо по пунктам , 90% опису -БРЕХНЯ 1. Коли я робила бронювання було сказано , що це цілі апартаменти. Нижче прикріплю скріншот ,що на сайті і зараз так вказано. А по факту це квартира де одночасно здаються 4 кімнати!!!! Коли я робила бронювання було вказано про спільну кухню, але це можна уявити по різному, . По факту одна маленька ванна кімната на всі 4 кімнати, нас ще повезло що вони не всі були зайняті, але черга в туалет все одно була. На всіх тільки одина чашка, як вони це взагалі уявляють? Що я буду летіти через океан зі своєю чашкою? А туалетний папір... На всю цю казарму один рулон. І додаткових ніде немає. Вхідні двері старі і залізні, всі інші старі дерев'яні. Коли ваші "сусіди" по кімнатах захочуть о 6й ранку походити , відчуття буде наче ти спиш біля будівництва, всі ці двері страшенно скрипдять і гримлять . Абсолютно всі. Вхідні двері так важко відкрити, що поки вночі це хтось зробить прокинеться увесь будинок. 2. Чистота- її немає. На сайті вказано " номери для алергіків"- да я скоріше помру від пилюки в цій квартирі чим від алергії. Вона всюди- підвіконня,бильце ліжка, столи, шафи( навіть в середині) . Усе поверхні які є в квартирі - усюди пил. Навіть після прибирання, коли виїхав один чоловік хтось приходив поприбирати але протерти пил не входило в їх плани. Не знаю скільки той чоловік жив там до нас, але приїхали ми в жахливо брудну ванну і кухню. Ванна була устелена доріжкою з мілкого волосся, пилу і багнюки. У раковині на кухні було повно їжі і чайник пакетик, губка для миття посуду настільки жахлива що мене ледь не знудило як тільки я взяла її в руки. На балконі якийсь склад - чиїсь брудні босоніжки, тазік для миття в якому засохла земля та ганчірки. 3. Опалення, кондиціонери- воно є а по факту його немає. Зараз у Местре 12° . Зранку і ввечері холодно , ми знайшли кондиціонер, не було пульту . Знайшли пульт , а він не працює.

Валерія Україна

Сіракуза, Італія

Середня оцінка за відгуками: 8

Усе не сподобалось.

• Негативна частина відгуку

Стара квартира в яку поставили ліжка, стіл і кухню. Старий затхлий запах. Передпокою немає взагалі. Вхідні двері зі скляними вставками, через які потрапляє світло в кімнату, коли сусіди приходять піздно. Так усю ніч світло вмикалось і вимикалось. Чутно, що відбувається в загальному коридорі і в сусідніх кімнатах. Чутно було як у людини була рвота. Чутно, як сусіди ходять в туалет. Пол, покритий старою плиткою - брудний Сушка на якій сохне прсуд, стакани - ржава. Малесенька кімната з ліжком. Відстань від стіни до ліжка 10 См. На сніданок треба йти в інший готель. Вибір дуже малий. Кави і чаю навіть не пропонувалось. Огидне враження.

Відгук від 26 квітня 2024 Дата проживання: Квітень 2024
    Татьяна Україна