2. Slovensko - hodnotenia hotelov
  3. Trenčiansky kraj - hodnotenia hotelov
Trenčiansky kraj Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Hotel Bothe Priemerné hodnotenie: 10

„Veľké a samostatné isby“

• Hotel BELASSI Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko“

• Hotel Squash Centrum Priemerné hodnotenie: 10

„blízkosť do Bojníc,centra.“

• Grand Hotel Trenčin Priemerné hodnotenie: 9

„Pekne a ciste prijemne na prvy pohlad“

• Hotel Elizabeth Priemerné hodnotenie: 10

„Blizko centra, cisty a pekny hotel“

• Hotel Magnus Trenčín Priemerné hodnotenie: 9

„Obrovský priestor, množstvo odkladacieho priestoru, obrovská kúpeľňa, množstvo svetiel, TV, internet, veľké okná s francúzskym balkónom , hrubé závesy, klimatizácia. bohaté raňajky, príjemná obsluha v reštaurácii, čistota, poriadok, v blízkosti zimného štadióna, podzemné parkovanie, výťah zo suterénu na prízemie a 1. posch. . Hotel je v rámci malého kongresového centra s bohatým vybavením, vrátane wellnessu a fitcentra a úschovne batožín a 24/7 službou na recepcii. Župany a papuče na izbe. Obrovské skrine. V rámci raňajok čerstvé minútky pripravované na požiadanie z výberu cca 6 jedál a švédske stoly k tomu. Večere takisto švédske stoly alebo výber z veľkého množstva sushi jedál a aj ostatných ázijských. Dogs friendly ubytovanie, aj keď univerzálny poplatok za psa je 15 eur na noc, čo nie je málo. Mali sme so sebou stredne veľkého bytového amerického teriéra, ktorý je naučený bývať s nami v byte a aj chodiť na dovolenky. Zvládol aj reštauráciu a aj čašníci jeho. Je pravda, že keď pes ľahne pod stôl a ani sa takmer nepohne, je ticho, čaká a netečú mu sliny ako u mnohých iných psov, tak je to iné. Nie je pes ako pes. Ťažko to zohľadniť a nie každé ubytovacie zariadenie psov akceptuje, väčšina nie, ale nedivím sa, pretože mnohé psy by som ani ja neprijal do ubytovania a aj ich majitelia sú rôzni a majú ich rôzne zvládnutých a vycvičených. Neďaleko cyklistický chodník po hrádzi Váhu, čo vedie až do mesta a na ostrov s kúpaliskom. Požičovňa bicyklov, ktorú sme nevyužili. Po 1. dni ubytovania nám vymenili všetky uteráky a osušky, hoci sme ich ani poriadne nepoužili. Blízko obchody a lekáreň. Mimo ruchu centra Trenčína a hlavných ťahov. Dlhé otváracie časy reštaurácie a wellnessu. Do reštaurácie sa išlo krížom cez celý vestibul kongresového centra. Človek sa však po sýtych raňjkách aspoň prešiel. :-)“

• garni Hotel S.O.G.* * * Priemerné hodnotenie: 10

„Korektný a nadštandartný prístup personálu“

• Hotel Bojnický vínny dom Priemerné hodnotenie: 8

„Veľmi milý a prívetivý personál, dobré chutné raňajky, pekná a dostupná lokalita. Izba s výhľadom na Bojnický zámok zariadená starožitným nábytkom, čo bolo aj počuť. Vŕzgalo všetko od dverí cez podlahu až po posteľ, takže vskutku autentická atmosféra. :) Ale celkový doje bol príjemný a s pobytom sme veľmi spokojní.“

• Hotel Gino Park Palace Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko“