2. Slovensko - hodnotenia hotelov

8,5

8,8

• Ohodnotené: 31. mája 2024

• Štvorlôžková izba Standard

V čase pobytu organizovali svadbu, všetko OK a jediná nepríjemnosť bola, že sa zaplnilo parkovisko pred hotelom a musel som parkovať ďalej od hotela.

Raňajky alacarte z asi tak 7 možností, ale pripravené skvele, vždy chutilo. Lokalita pod hradom. Priestranný apartmán.

Termín pobytu bol apríl 2024

• Ohodnotené: 27. mája 2024

• Trojlôžková izba Standard

Krásne miesto priamo pod hradom. Úžasný wellness v jaskyni. Veľmi milá recepčná.

Termín pobytu bol máj 2024

• Ohodnotené: 28. apríla 2024

výborné jedlo, ústretový personál

Termín pobytu bol apríl 2024

• Ohodnotené: 23. apríla 2024

• 1 noc

Všetko bolo na vysokej úrovni strava vynikajúca personál na úrovni a okolie nádherné ďakujem

• Ohodnotené: 4. apríla 2024

8,0
    Krásna lokalita, dobrá reštaurácia, zaujímavý wellness.
    • 1 noc

Systém "slala vo dverách" pri večernom kúpaní v bazéne po saune bol trochu zvláštny. Trochu mi vadil hluk z nejakej vzduchotechniky v izbe, možno preto, lebo sme mali hneď 1. izbu od schodiska.

Veľmi pekná lokalita, uvítali sme ponúkané raňajky. Príjemný bonus bola aj reštaurácia. Využili sme aj wellness v skale pod hradom, bolo to dobré spestrenie nášho pobytu. Pani recepčná bola milá a nápomocná.

• Ohodnotené: 1. apríla 2024

• 1 noc

Fantastická poloha,skvelé jedlo aj ubytovanie.Odporúčam každému,úplne všetko super

• Ohodnotené: 24. marca 2024

• Trojlôžková izba Standard

Z mojho pohladu,sa neda povedat,co sa mi nepacilo. Vsetko bolo super.

Vsetko,uzasny pristup recepcie.

• Ohodnotené: 29. februára 2024

Víkendový pobyt v Beckove
    • Suita Junior

Vsetko bolo uzasne, vyborna strava, ubytovanie a aj personal na 1*. A k tomu priamo z izby krasny vyhlad na hrad Beckov.

• Ohodnotené: 25. februára 2024

Personál, gastronómia

• Ohodnotené: 19. februára 2024

Kúria Beckov :-)
    • Trojlôžková izba Standard

Jediné, čo by sme mohli povedať, teda ja ani nie, ale môj manžel :-). Tak, počul mierny buchot z bowlingovej dráhy. Ale keďže je to v jaskyni a priamo pod ubytovaním, tak sa asi s tým nedá nič robiť ;-). Ja som to veľmi nevnímala, záleží od človeka. Ale je to taká vec, ktorá sa dá zvládnuť a všetko ostatné bolo super. Určite sa radi vrátime.

Páčilo sa nám to ako celok. Útulné, príjemné prostredie, milí a ochotní personál, dobré vybavenie izieb, ponuka rôznych aktivít priamo v ubytovaní, skvelé raňajky, čisté izby, bábovka na chodbe - milá pozornosť :-).

• Ohodnotené: 19. novembra 2023

9,0
    Noc pod hradom plná hviezd
    • Jednotlivec
    • Štvorlôžková izba Standard

Slabšia dostupnosť bez vlastného auta.

Beckov neskutočne dýcha historiou a možnosť využitia welnesu v hradnej skale zážitok ešte zosilnela.

Termín pobytu bol november 2023

• Ohodnotené: 16. novembra 2023

8,0
    Veľmi pekné miesto s nádhernými výhľadmi z hradu i pod hradom.
    • 1 noc

Odporúčal by som prečistiť kanalizačný systém/odtok - v kúpeľni už po prvej sprche začalo dosť páchnuť a bolo to cítiť po návrate na izbu dosť výrazne aj v chodbe. Na posteli by bolo dobré šrubky dotiahnuť/premazať, alebo niečo s posteľou urobiť - dosť vŕzgala. Koberec na chodbe na poschodí by mohol byť čistejší.

Miesto priamo pod hradom - peši pár minút na hrad; krásne prostredie za hotelom pri bazéne, kamienky pre deti pri bazéne na hádzanie do vody, reštaurácia veľmi pekná, jedlo kvalitné a chutné. Izby priestorné a vkusne zariadené.

Termín pobytu bol november 2023

• Ohodnotené: 30. októbra 2023

• Suita Junior

Miesto, personál a ich ochota, raňajky

• Ohodnotené: 22. októbra 2023

Krásny víkend v krásnom prostredí
    • Suita Junior

Ubytovaniu a celkovo pobytu nemám čo vytknúť.

Bol to krásny pobyt, čarovný víkend. Izba krásna čistá a hoci bola svadba v sobotu v izbe bolo tichúčko, jedlo chutné, personál veľmi milý, ochotný a veľmi chcem vyzdvihnúť ochotu a prístup pani (slečny) recepčnej, bola perfektná, vždy sme sa na ňu mohli obrátiť s čímkoľvek. Prostredie penziónu je jednoducho dokonalé hneď pod hradom.

• Ohodnotené: 19. októbra 2023

Veľmi dobré
    • 1 noc

Bolo by treba vytetovať koberce..

Milí personäl,vynikajúce jedlo. Izba bola krásna a veľká.Vonkajsie priestory penzionu veľmi pekné.

• Ohodnotené: 9. októbra 2023

Perfektná lokalita, výborné vybavenie, skvelá gastronómia a milí a ochotní personál!
    • Služobná cesta
    • 1 noc

Bohužiaľ spánok nebol kvalitný kvôli neodhlučneným stenám. Veľmi rušivo počuť Coca-cola chladničku z chodby, komunikáciu susedov a ventilátor na toalete u susedov z vedľajších izieb.

Úžasná lokalita, nádherný penzión a jeho okolie, skvelé služby a vynikajúci a ochotní personál! Ceníme si výborné možnosti parkovania, pestré raňajky a výbornú reštauráciu! Určite sa vrátime! :)

• Ohodnotené: 26. septembra 2023

Pekný výkend pod hradom.
    • Dvojlôžková izba Standard s 2 oddelenými lôžkami s výhľadom do záhrady

Trochu staré vybavenie. Nato že bol víkend tak bolo rušno a bolo počuť ces steny aj to čo sme nechceli z vedlajšej izby.

Priatelský personál ochotný pomôcť v každej veci. Pekný výhľad z izby na upravenú záhradku s jazierkom a na skalu na ktorej je hrad.

• Ohodnotené: 5. septembra 2023

• 1 noc

Len take maličkosťi, nočná lampa je veľmi vysoko nedočiahnete na vypínač , lepší dojem urobia pekne vešiaky v skrini, všetky rovnaké,dala by som do skrine aj nejakú vôňu, aj do kúpeľne je cítiť kanalizácia

Veľmi milí personál, krásna izba, výborná poloha, výborne raňajky,parkovanie vo dvore

Neviem nič vytknúť.

Páčila sa mi lokalita. Ubytovanie aj strava boli na dobrej úrovni. Ochotný personál na recepcii, zabezpečil mi aj taxik. Určite sa tam ešte vrátim.

• Ohodnotené: 4. septembra 2023

Nadmieru spokojná , určite sa vrátime.
    • Suita Junior

Veľmi príjemné posedenie na terase .Skaly a výhľad na hrad je balzamom na dušu pri posedení pri kávičke.

Veľmi milé prekvapenie na chodbe ....bábovka ..super nápad a pritom tak jednoduchá vec , ktorá hneď zaujme návštevníka a navyše ak je ešte chutná , čo svedčí o tom , že je pripravená z lásky.Ďakujeme

• 1 noc

V tomto zariadení som už bola viac krát a za každým veľká spokojnosť. Lokalita krásna, ubytovanie čisté, personál milý a ochotný. Určite sa v budúcnosti vrátime.

• Ohodnotené: 3. septembra 2023

• Skupina priateľov
    • 1 noc

Krasna starsia budova, poloha vyborna, vyhlad na hradne bralo neskutocny, krasne uoravene okolie, posedenie aj vonku, ciste apartmany, parkovanie pred penzionom aj vo dvore s uzamykatelnou branou. Tazko mobilnym by robili problem schody. Inak vramci moznosti nemam co vytknut.

• Ohodnotené: 24. augusta 2023

Ranajky boli chutne.

Termín pobytu bol august 2023

• Ohodnotené: 22. augusta 2023

• Trojlôžková izba Standard

chýbal aspoň malý sušiak na uteráky, plavky na izbe čo ale nebýva v penzionoch ani hoteloch, takže sa muselo častejšie dávať prať čo nie je eko bio raw...

výborný studený bazén s krásnym výhľadom na skalu, výnimočne osviežujúce do horúcich dní po turistike, skvelý personál, rozprávajúci anglicky a nemecky, výborné raňajky aj večere. Wellnes v hradnej skale, zaujímavy.... Župan papučky pre každého ubytovaného vo výbave izby, krásne pred ranajkami do bazéna, deti aj naši kamoši boli nadšení zo studenej vody a žubrienok, potápnikov, korčuliarok - niečo pre milovníkov prírodného kúpania. Udržiavaný prírodný bazén. Krásne a citlivé spojenie prírody, histórie a kvalitných služieb. Na recepcii požičaju zámok na bike ak nemáte, stojisko na biky pod kamerami... Možnosť pozorovať lezcov na skale pri večeri, veľmi príjemné spestrenie. Boli sme už druhý raz a držia si kvalitu služieb aj čistotu čo nie je samozrejmosť.

Termín pobytu bol august 2023