2. Slovensko - hodnotenia hotelov

9,4

8,9

• Ohodnotené: 11. mája 2024

• Apartmán Standard

Všetko bolo vynikajúce, vrátane wellness, raňajok a výbornej reštaurácie.

• Ohodnotené: 9. mája 2024

• Apartmán Deluxe

Nádherný hotel s dokonale čistými izbami, veľkým fitness centrom, samostatným wellnessom a saunovým svetom. Ako vždy nadmieru ochotný personál a vynikajúca kuchyňa. Spolu s manželkou nie sme na Slovensku na takéto služby a kvalitu ubytovania zvyknutí. Ak by sa dalo dať 11 z 10, tento hotel a personál si to zaslúžia.

• Ohodnotené: 6. mája 2024

• Apartmán Standard

Strašne teplo bolo na izbe nedalo sa to korigovať neviem prečo, mali sme postielku ale chýbala mi napríklad vanička pre babo ...chýbal nám aj balkón,terasa...bazen by mohol byť pre ubytovaných v cene .Aj vnútri by mohol byť nejaký detsky kutik .A v ala carte maly výber jedál.pre deti len hranolky a nugetky ...a cestoviny .

Personál veľmi milý a ochotní.ihrisko pre deti .

• Ohodnotené: 30. apríla 2024

• Dvojlôžková izba Standard s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

Veľmi chutné jedlo. Milý a ústretový personál,.

• Ohodnotené: 28. apríla 2024

• 1 noc

Velmi, milý personál. Od čašníkov, recepciu až po upratovačky. Prijemné wellness, vykúrené a teplá voda vo virivke aj v bazéne. Izba moderná, priestranná a čistá. vynikajúce raňajky.

• Ohodnotené: 2. apríla 2024

9,0
    Keďže som si vybrala platbu za pobyt v hotovosti na mieste, neviem, či som dostala 10% zľavu.
    • Dvojlôžková izba Standard s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

Detsky kútik mohol byt trochu väčší a hlavne izolovaný od jedálne.

Všetko super.

• Ohodnotené: 27. februára 2024

• 1 noc

Sprcha je pekná, veľká a aj vchod do sprchy je veľký, čiže voda tiekla aj do kúpelne. Možno by stačilo dať nejakú lištu alebo prekážku, aby voda ostala v sprche. Inak všetko super.

Raňajky výborné, veľký výber. Chutná káva. Príjemné prostredie. Pokoje kvalitne vybavené. Veľmi pohodlná postel aj obliečky. Nevyužili sme vybavenie hotela . wellness, boli sme iba na 1 noc.

Termín pobytu bol február 2024

• Ohodnotené: 5. januára 2024

• Dvojlôžková izba Standard s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

Páčilo sa nám všetko, perfektné raňajky ,večere mali sme polpenziu personá čistota na vysokej úrovni nie je čo vytknúť. Perfektný hotel vrelo doporučujem . Boli sme milo prekvapený.

Termín pobytu bol január 2024

• Ohodnotené: 5. decembra 2023

• Služobná cesta
    • Jednotlivec
    • Dvojlôžková izba Standard s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

Vzhľadom k tomu, že je hotel nový, nemá vychytané chyby s elektronickými zámkami. Bola som tam 2 noci. Prvé ráno som sa nevedela dostať cez prechodné dvere na raňajky. Večer bola vypnutá elektrika (nahlásili nám to vopred). Druhé ráno som sa nedostala do hotela, nefungoval elektronický zámok... Vzhľadom na pomerne vysokú cenu za ubytovanie by som očakávala flexibilné zníženie ceny za tieto nepríjemnosti.

Hotel je nový, otvorený len pár mesiacov. Všetko je elektronicky vybavené / moderné vybavenie / bezproblémové parkovanie

Termín pobytu bol november 2023

• Ohodnotené: 7. septembra 2023

Nič

Všetko

Termín pobytu bol august 2023

• Ohodnotené: 3. septembra 2023

• Dvojlôžková izba Standard s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

Bohužiaľ nebolo ešte otvorené wellness.

Hotel ako taký bol skvelo zariadený.

Termín pobytu bol september 2023

• Ohodnotené: 3. septembra 2023

Ranajky super velky vyber👌

Termín pobytu bol september 2023

• Ohodnotené: 20. augusta 2023

• Dvojlôžková izba Standard s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

Fitko malo skoro rano otvorene okna a bolo pocut hudbu

Nove, ciste

• Ohodnotené: 28. júla 2023

• Apartmán Standard

Nemám nič čo by som mohla vytknúť

Vybavenie hotela Príjemný personál Výborne jedlo

• Ohodnotené: 26. júla 2023

Dakujem za pohostinnost.
    • 1 noc

Nie je to uplne, ze by sa mi to nepacilo, skor by som to definoval ako nieco, na co by som si musel dlhsie zvykat. Mam namysli hi-tech ovladacie panely v apartmane, kde hlavne v tme bolo tazke najst spravnu volbu.

Pacilo sa mi, ze pri check ine pani na recepcii velmi promptne zareagovala na nezrovnalost v pocte osob (zadal som na booking 4 osoby a do systemu hotela sa dostali iba 3).

• Ohodnotené: 24. júla 2023

• 1 noc

Všetko bolo super, nič tam nie čo by sa nám nepáčilo.

Raňajky boli veľmi dobre, široký výber.

• Ohodnotené: 24. júla 2023

Chyba wellnes

• Ohodnotené: 23. júla 2023

Hotel pekný chýbajúci bokom tam chyba

Balkón tam nebol

Klíma

• Ohodnotené: 27. júna 2023

• 1 noc

Moderný hotel s perfektným vybavením pre športovcov a aj pre milovníkov wellness oddychu. Príjemný personál a útulné izby.

Termín pobytu bol jún 2023

• Ohodnotené: 18. júna 2023

Bojnice a blízke okolie

Niet čo napísať

Krásne doladený, oku ľubivý, čistučky hotelik

Termín pobytu bol jún 2023

• Ohodnotené: 21. mája 2023

9,0
    Rozumne navrhnutý moderný hotel. Zaujímavá vinotéka (Hamžík).

nebolo čo kritizovať

Výborné raňajky - bohatá ponuka aj množstvo, príjemné prostredie, dostatok miesta a varianty sedenia (dvojky, štvorky, ...). Aj časové rozpätie vyhovujúce (od 7 do 10).

• Ohodnotené: 13. mája 2023

Nadšenie a radosť.
    • 1 noc

Škoda, že náš pobyt bol krátky. Nemáme nič, čo by sa nám nepáčilo.

Veľmi pekný hotel. Boli sme milo prekvapení. Keď sme prišli, nevedeli sme sa zorientovať, kde je vchod, keďže sme to nepoznali. K tomu veľmi pršalo , ja mám problémy s kolenami a samozrejme sme zaparkovali na úplne druhej strane. Ale zvonili sme pri bočných dverách a prišla milá pani, ktorá nám pomohla a zaviedla nás až k našej izbe. Vybavila a doniesla nám vstupnú kartu, všetko vysvetlila, poradila s preparkovanim auta. Mrzí ma, že neviem jej meno, ale veľmi jej ďakujem. Izba vynikajúca, veľmi dobré spanie. Naozaj na jednotku s hviezdičkou.

Termín pobytu bol apríl 2023

• Ohodnotené: 11. mája 2023

• 1 noc

Izba bola veľmi pekná a čistá. Personál usmievavý a raňajky skvelé. Vrelo odporúčam, cítila som sa ako doma😊

• Ohodnotené: 8. mája 2023

• Dvojlôžková izba Standard s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

Nefungovala karta od izby poriadne, vypinalo nám stále svetlo.

Krásny nový hotel,milý personál.