2. Recenzije hotela u državi GRE
  3. Recenzije smeštajnih objekata u regiji Tesalija
Tesalija Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• „Fenomenalna lokacija, lagan kontakt sa domacinom, odlican sadrzaj, uzivali smo u muzici. Udobni kreveti. Lako smo parkirali u okolini apartmana.”

• „Ok smestaj. Bas cisto i uredno. Bilo je i vode i kafe.. Dovoljno šampona”

• VIRGIN ROCKS APARTMENTS 1 Ocena gostiju: 10

„Za svaku preporuku. Bili smo sa 3.dece i prezadovoljni smo. Nemamo bas nijednu zamerku. Rado cemo opet otici.”

• NN Larisa Deluxe Apartment Ocena gostiju: 8

„Utisak: Ovom stanu fali topline, i organizaciskog smisla. Nije svaki komad namestaja za stan ovakve namene. Stan je velik, komforan. 2 spavace sobe, dnevna soba, kuhinja, terasa.. Dovoljno peskira, posteljine. Ketler, mikrotalasna pecnica.. Kupka, sampon.. Internet ok. Lift ok.. Parking za auto. Domacin ljubazan, predusretljiv.”

• Palaia premium flat Ocena gostiju: 10

„Veoma udoban krevet. Dobar internet. Uvek mesta za parkiranje.”

• Corali luxury apartments Ocena gostiju: 10

„Никада нисмо били у боље опремљеном апартману! Буквално се мислило о свакој ситници! Апсолутна препорука!”

• Patriko Ocena gostiju: 10

„Sve”

• „Smeštaj je van gužve grada, saobraćaja i taverni. Ujutru vas bude vrapci a do Meteora kolima se stigne brzo. Poseduje zaključani parking. Veoma blizu je taverna Park.”

• Meteora House- Cozy Living Ocena gostiju: 10

„Apartman u centru grada. Obezbedjen parking za motore. Cisto i udobno. Prostrani apartmani sa dosta mesta i dvoristem.”

• ELA apartments Ocena gostiju: 5

„Lokacija objekta”