2. Recenzije hotela u državi GRE
  3. Recenzije hotela u regiji Tesalija
  4. Recenzije hotela na destinaciji Volos
Grčka Volos Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Hotel Kipseli Ocena gostiju: 7,9

„Lokacija, brzina čekiranja. Osoblje na recepciji nas je brzo uslužilo ali ništa više od toga, bez pitanja da li treba pomoć oko stvari i ostalog.Dozvoljeno mi je parkiranje motora pored hotela.”

• ELA apartments Ocena gostiju: 9,2

„Lokacija objekta”

• „Fenomenalna lokacija, lagan kontakt sa domacinom, odlican sadrzaj, uzivali smo u muzici. Udobni kreveti. Lako smo parkirali u okolini apartmana.”

• Fay's luxury loft Ocena gostiju: 9,9

„Objekat je na dobroj lokaciji, izuzetno čist i uredan, potpuno funkcionalan, opremljen sasvim za udoban boravak. Gospođa Fotini, Fey, je izuzetno ljubazna žena. Kuhinja je 100 posto opremljena aparatima i posuđem, objekat ima mašinu za veš, kreveti su vrlo udobni. Sve u svemu 10.”

• Η μικρή Οαση Ocena gostiju: 10

„Very cosy.”

• Angie's House Volos Ocena gostiju: 9,5

„Ekstra čist, sredjen apartman, dve odvojene prostorije sa terasom. U kuhinji je sve sto vam je potrebno pa i više od toga, čak ima i kafe, caj. Sve je u ispravnom stanju, ništa nije oštećeno, sve deluje kao novo. Mirise na čisto. Apartman ima dva klima uredjaja u svakoj prostoriji po jedan. Zatim dva smart televizora. Takodje ima i preciscivac vazduha sto je bas bilo pravo iznenadjenje. Gazda nas je dočekao srdacno i preporučio nam lokalno mesto za pice i hranu. Sigurno bi se ponovo vratili u ovaj apartman.”

• „Izuzetna lokacija, sve je novo i izuzetno čisto”

• Sea end Sun Ocena gostiju: 9,9

„Maria je bila divna. Dočekala na s je i dala sve potrebne informacije. Smeštaj je prelep na obali mora, Za svaku preporuku. Prezadovoljni smo.”

• Bright Luxury Apt. Ocena gostiju: 9,8

„Sve je novo, izuzetno čisto i udobno. Stan je odlično opremljen i uživo veći nego na slikama. Velika lepa terasa. Smeštaj se nalazi u mirnom delu grada, blizu luke. Preporuka!”

• MAHE APARTMENT Ocena gostiju: 9,1

„Izuzetno čist, blizina svih sadržaja, bili smo decembra, grejanje savršeno.”

30 najboljih hotela na destinaciji Volos

na osnovu 36 149 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu