2. Recenzije hotela u državi GRE
  3. Recenzije hotela u regiji Tesalija
  4. Recenzije hotela na destinaciji Larisa
Grčka Larisa Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Grand Hotel Ocena gostiju: 8,2

„Najjači utisak na nas je ostavilo više nego ljubazno osoblje. Toliko su uslužni, korektni i dobronamerni, da je to fascinantno. Za novac koji smo dali, dobili smo više od očekivanog čak i besplatan parking u obližnoj podzemnoj garaži.”

• „Čist, mali stan u neposrednoj blizini centra grada. Odlično za kraća individualna ili putovanja dvoje. Cena pristojna.”

• „Lokacija, blizu je centra i atrakcija koje možete obići u gradu, kao i sam centar grada. Dobar wifi. Veliki balkon. Izuzetno udoban ležaj.”

• „Stan je besprekorno cist, sve je novo i uredno. Vrlo je ljubazno od domacina sto su ostavili vodu, sok i keksice za decu. Hvala vam! Sadrzi bas sve sto treba, steta sto nismo bili duze tamo... ali smo se zadrzali samo jednu noc u Larisi.. Privatni parking obezbedjen, sve je tako ljupko i lepo dekorisano. Komunikacija sz vlasnikom odlicna.”

• Hotel Elena Ocena gostiju: 7,2

„NISTA NE VREDI”

• „Lokacija”

• „Sve je bilo odlično, novo, udobno. Lokacija super, parking u sklopu objekta. Sigurno ćemo opet doći. Sve preporuke!”

• „Stan je na super mestu, u samom centru. Renoviran je i sve je cisto. Zgrada poseduje lift. Veliki market je na samo par metara od zgrade, a deo sa restoranima i kaficima na ne vise od 100 metara.”

• Grand Hotel Ocena gostiju: 8,2

„Izuzetna lokacija Vrlo čista i udobna soba. Kupatilo sa kadom Ljubazno osoblje Bogat i raznovrsan dorucak”

• Grand Hotel Ocena gostiju: 8,2

„Lokacija hotela je u samom centru Larise u pešačkoj zoni. Za jednu noć na putu ka moru, odličan.”

30 najboljih hotela na destinaciji Larisa

na osnovu 12 779 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu