3. Θεσσαλία κριτικές B&B και πανδοχείων
Θεσσαλία Επαληθευμένα σχόλια για B&B και πανδοχεία από πραγματικούς πελάτες

• Ξενώνες Αγαπητός Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ όμορφο ξενοδοχείο, εξωτερικά και εσωτερικά. Τέλεια χαλαρωτική πισίνα. Value for money αν λάβεις υπόψη την τιμή του Ιουνίου και ειδικά αφού ήμασταν τυχεροί και μας έκαναν upgrade σε δωμάτιο με θέα τη θάλασσα αντί να το αφήσουν άδειο. Φαίνεται ότι θέλουν να δώσουν μια ωραία εμπειρία στους πελάτες. Τέλεια τοποθεσία και ωραίο πρωινό. Αξίζει σίγουρα για τα λίγα χρήματα παραπάνω αντί για τα υπόλοιπα basic καταλύματα της περιοχής !»

• Nomads Meteora Βαθμολογία σχολίων: 6

«Πολύ καλή τοποθεσία. Η μόνη επαφή με το προσωπικό ήταν όταν μας έδειξε το δωμάτιο!»

• Zozas Rooms Βαθμολογία σχολίων: 9

«Μείναμε σε ανακαινισμένο δωμάτιο (πλην του μπάνιου), το οποίο ήταν ωραίο αισθητικά και άνετο. Υπήρχε βραστήρας και ψυγείο στο δωμάτιο και παρέχεται καφές και τσάι, που ανανεώνονται κάθε μέρα. Καθημερινή καθαριότητα. Από το μπαλκόνι θέα στα βράχια των Μετεώρων!»

• Αrchontiko Tis Marios Βαθμολογία σχολίων: 10

«Σε πολύ καλό σημείο στην Πορταριά και cosy friendly ξενώνας, ωραιο πρωινό στην αυλή. Α+++ και σε πολύ καλή τιμή.»

• Nefeles Βαθμολογία σχολίων: 8

«Εξοπλισμένο πλήρως, Φιλικό προσωπικό, προσβασιμότητα, ωραίο πρωινό, συνιστάται»

• Στίλβη Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το δωμάτιο ήταν καινούριο κ γυάλιζε από καθαριότητα.Τέλεια θέα.Επίσης τέλειοι οικοδεσπότες η Ματούλα κ ο Lucky.»

• Αρχοντικό Πάντου Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η θέα από το δωμάτιο και τον κήπο ήταν εξαιρετική,το πρωινό ικανοποιητικό και η εξυπηρέτηση πολύ καλή.»

• LAURA Skiathos Βαθμολογία σχολίων: 9

«Εξαιρετική τοποθεσία, φιλικότατο προσωπικό, καθημερινή καθαριότητα, άριστη σχέση τιμή-ποιότητας. Θα το επιλέξουμε σίγουρα και την επόμενη φορά που θα επισκεφτούμε το νησί! Τα δωμάτια είναι ακριβώς αυτά που απεικονίζονται στην ιστοσελιδα»

• AVOCADO Skiathos Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η τοποθεσία κοντά στο κέντρο και λιμάνι πας με τα πόδια άνετα. Το δωμάτιο πολύ καθαρό και φαίνεται ότι έχουν κάνει ανακαίνιση. Ήταν τύπου loft 2οροφο κάτω σαλονακι με τηλεόραση και πάνω τα κρεβάτια με τηλεόραση πάλι. Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι είχε και 2 air condition. Το δωμάτιο που μας έδωσε μπορούσαν να κοιμηθούν μέχρι και 6 άτομα. Η τιμή του για αυτό που είναι πολύ καλό.»

• 9mouses Chasiotis Guest House Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η τοποθεσία.»