3. Θεσσαλία κριτικές ξενοδοχείων
  4. Τρίκαλα κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Τρίκαλα Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• DimSim Home-Σπίτι με όνομα Βαθμολογία σχολίων: 9,8

«Καθαριότητα,άνεση,όμορφη διακόσμηση,πολυ εύκολο πάρκινγκ έξω απ το κατάλυμα,πολυ κοντά σούπερ μάρκετ,ήσυχη γειτονιά.»

• House Apartment Anna Maria Βαθμολογία σχολίων: 9,6

«Η μεγαλη ντουλάπα, το κρεβάτι και η κουζινα»

• Bright apartment, spacious near the center Βαθμολογία σχολίων: 9,4

«Νιώσαμε σαν να ήμασταν στο σπίτι μας, στα παιδιά μου άρεσε πολύ. Πεντακάθαρο και πλήρες εξοπλισμένο σπίτι, ευγενικοί ιδιοκτήτες, ήσυχη περιοχή.»

• Set of Flats Vol 1 2 3 Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«Τό σημείο μας άρεσε πού δεν ήταν ακριβώς μέσα στο κέντρο αλλά πολύ κοντά , επισεις η άνεση πού μας προσέφερε σάν χώρος»

• Hotel Padelidaki Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«Εξυπηρέτηση ποιότητα υπηρεσιών και ευγενικό προσωπικό!»

• Cozy Studio in Trikala Center with private Parking! Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«Ήταν όλα εξαιρετικά. Πεντακάθαρο, περιποιημένο, σχεδόν κουκλίστικο. Όλα είναι πολύ κοντά με τα ποδια, δεν χρειάστηκε να κουνήσω καθόλου το αυτοκίνητο. Η κυρία Θαλεια ευγενέστατη και εξυπηρετικοτατη.»

• Felice studio Bianco Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«Η τοποθεσια κοντά στο κέντρο, το δωμάτιο μικρό και το κρεβάτι κάπως άνετο. Πολύ ευγενική η οικοδέσποινα.»

• Trikala Home Βαθμολογία σχολίων: 9,8

«Πολύ φιλόξενοι οι οικοδεσπότες! Άριστη επικοινωνία!! Ευχάριστο περιβάλλον για οικογένεια μόλις λίγα λεπτά από το κέντρο των Τρικάλων. Όλα ήταν υπέροχα. Συστήνεται ανεπιφύλακτα!»

• Deluxe Apartment Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ ευγενικός ο ιδιοκτήτης και εξυπηρετικός, πρόθυμος να σε βοηθήσει . Σε πολύ καλή τοποθεσία το διαμέρισμα. Έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος. Το κατάλυμα πεντακάθαρο.»

• Varousi House Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«Πολύ καθαρό και περιποιημένο, με όλες τις ανέσεις και με όμορφη αυλή. Η ιδιοκτήτρια πολύ ευγενική και εξυπηρετική σε ότι χρειαστήκαμε.»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Τρίκαλα

βάσει 12.151 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com