3. Σκόπελος κριτικές ξενοδοχείων
  4. Στάφυλος κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Στάφυλος Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Olympion Apartments Βαθμολογία σχολίων: 10

«Μακάρι να μπορούσα να έβαζα 20! Οι εγκαταστάσεις πολύ όμορφες και περιποιημένες και τα δωμάτια αστράφτουν πραγματικά από καθαριότητα. Δεν έχω μείνει σε πιο καθαρό κατάλυμα. Ο Σπύρος και οι γονείς του είναι καταπληκτικοί άνθρωποι και οικοδεσπότες, ευγενέστατοι, φιλικοί, διακριτικοί και πάντα πρόθυμοι να σε εξυπηρετήσουν, χάρηκα πολύ που τους γνώρισα. Από την πρώτη στιγμή μου έδωσαν οδηγίες και προτάσεις για παραλίες, φαγητό και διασκέδαση και ήταν όλες εξαιρετικές. Οι παραλίες Στάφυλος και Βελανιό (αγαπημένη μου) είναι πολύ κοντά και τις επισκέπτεσαι περπατώντας. Με το αυτοκίνητο είσαι σε 5 λεπτά στην πόλη και η στάση λεωφορείου είναι δίπλα. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα και ανυπομονώ να ξαναπάω!»

• Alexandra Sofia Βαθμολογία σχολίων: 8,6

«Παρά πολύ καλή τοποθεσία, πολύ όμορφο και περιποίημενο το δωμάτιο με ένα υπέροχο μπαλκόνι πανέμορφη θέα, γεμάτη πράσινο και πεύκα. Η κα ουράνια πολύ φιλόξενη και εξυπηρετική. Μελλοντική επίσκεψη σε Σκόπελο σίγουρα στην κα Ουρανία. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.»

• Alexandra Studios Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«Όμορφο, φροντισμένο κατάλυμα, ευγενέστατοι οικοδεσπότες και άριστη σχέση ποιότητας τιμής. Η περιοχή του Στάφυλου ενδείκνυται για ήσυχες διακοπές, πολύ κοντά όμως στη χώρα της Σκοπέλου για πιο πολλές επιλογές για διασκέδαση, φαγητό κλπ.»

• Skopelos Inn Βαθμολογία σχολίων: 8,3

«Ήταν σε πολύ καλή τοποθεσία!Κοντά σε όλα !»

• Skopelos Inn Βαθμολογία σχολίων: 8,3

«Πολύ καθαρό δωμάτιο , πολύ ευγενικό το προσωπικό. Θέλησαν αμέσως να μας εξυπηρετήσουν όταν προστέθηκε στην παρέα άλλο ένα άτομο .»

• Skopelos Inn Βαθμολογία σχολίων: 8,3

«1)Τα δωμάτια είναι ευρύχωρα και άνετα. 2) Η τοποθεσία του συγκροτήματος είναι ιδανική για να μένεις στο νησί. 4 λεπτά από την χώρα......και πάρα πολύ ήσυχα. Το πρωί ξυπνάς από τα κοκόρια σαν να βρίσκεσαι στο χωριό σού.»

• Alexandra Sofia Βαθμολογία σχολίων: 8,6

«Όλα ήταν υπέροχα!!!Η Κα Ουρανία πολύ εξυπηρετική,η κόρη της Αλεξάνδρα,το ίδιο... τέλεια τοποθεσία,5 λεπτά από τη Χώρα,μεγάλα σούπερ μάρκετ στα 5 λεπτά με αυτοκίνητο,φούρνος ακριβώς δίπλα...τι άλλο να ζητήσει κανείς;; Ευχαριστούμε για όλα!!!»

• Πέλαγος Βαθμολογία σχολίων: 8,3

«Εξαιρετικά δωμάτια . Μοναδική τοποθεσία με θέα το Πέλαγος. Υπέροχο μέρος.»

• Skopelos Evergreen Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«Πολύ καλή τοποθεσία, ωραίο δωμάτιο και πολύ φιλικοί οι οικοδεσπότες!»

• Διαμερίσματα Μπετσάνης Στάφυλος Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Άριστη διαμονή πραγματικά. Η ιδιοκτήτρια μου έκανε δωρεάν αναβάθμιση δωματίου και έμεινα σε ένα πραγματικά μεγάλο και άνετο διαμέρισμα. Παρά πολύ φιλόξενη ιδιοκτήτρια και ευγενική. Άριστη σχέση ποιότητας και τιμής. Ωραία θέα από το μπαλκόνι. Καθαρισμός δωμάτιο.»

Τα 10 καλύτερα ξενοδοχεία σε Στάφυλος

βάσει 1.674 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com