2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Sicília - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Sicília Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• VESPRI 15 apartments Priemerné hodnotenie: 9

„Výborná lokalita, 5 min k plazi, 5 min do starého mesta, 10 min do prístavu, odkiaľ chodia autobusy keď idete na vylet“

• Vista Mare Marina Trappeto Priemerné hodnotenie: 6

„Výhľad na more. Ústretový prístup majiteľa.“

• Residenza Paradiso Priemerné hodnotenie: 10

„Výborne, odporucam“

• „Na dohodnutý čas príchodu nás čakal pán Francesco, sprístupnil nám apartmán, všetko nám ukázal, na whatsap nám poslal všetky informácie ohľadom okolitých reštaurácii, blízkych pláží, zaujímavých destinácií. Bol veľmi milý a ústretový. Apartmán je nadštandardne vybavený, veľkým bonusom je možnosť parkovania v uzatvorenom dvore. Terasa s lehátkami a jedálenským stolom je orientovaná do tichého dvora, bolo príjemné na nej posedieť večer s pohárom proseca a ráno raňajkovať s výhľadom na Etnu. Kuchyňa skutočne excelentne vybavená. Apartmán veľmi priestranný.“

• U Liotru home Priemerné hodnotenie: 10

„Najviac sa mi páčila atmosféra v apartmáne, veľmi bolo cítiť duch Sicílii vďaka viacerým krásnym malým detailom v izbách. Apartmany boli veľmi čisté a bolo v nich úplne všetko čo sme potrebovali“

• casavacanze lombardo Priemerné hodnotenie: 8

„Dostatočne veľký byt priamo v prístave. Byt bol čistý, vybavený kuchynským náradím, čistým posteľným prádlom a dostatočným množstvom uterákov.“

• Appartamenti Rosa Dei Venti Priemerné hodnotenie: 9

„Great location / skvelá lokalita Very clean - cleaning service every day /čisté, upratovanie každý deň Nice stuff / milý personál Free transfer from-to the airport at certain time/ transfer z/na letisko v presne dohodnutý čas Communication via WhatsApp - the host speaks english very well Baggage storage after check out at the reception/ uschovanie batožiny po check oute na recepcii Air conditioning/klimatizácia Possibility to pay via credit card/ možnosť platiť kartou Free cancellation until check in /možnosť bezplatného storna až do dňa check inu Two balconies/ dva balkóny Well equipped kitchen/ dobre vybavená kuchyňa Bottle of water gratis/ fľaša vody grátis Self check out Great value for the price/ za tú cenu sa to oplatí“

• Charme Apartments Priemerné hodnotenie: 9

„Ubytovanie bolo pekné, čisté a nové. Blízko bolo na pláž, do prístavu aj centra mesta. Eliana bola veľmi milá a nápomocná, vysvetlila čo kde je a odporučila super miesta.“

• Casa Vacanze Aurora Priemerné hodnotenie: 9

„Ubytovanie bolo čisté, Simona bola nápomocná v každom potrebnom smere. Dostali sme od nej potrebné rady. V blízkosti bola pekáreň, potraviny, reštaurácie. Mestečko menšie a pokojné. Pláže v okolí boli dve. Jedna 10 min. chôdze pekná ale bez vybavenia plážového baru servisu. Krásne čisté more. Druhá 10 min. chôdze na opačnú stranu kde bol aj plážový bar s možnosťou zakúpenia plážového servisu. Rovnako krásne čisté more. Požičali sme si auto od miestnej agentúry 40Eur na deň. Dobrá cena a dobrá voľba lebo autom sme toho stihli viac prejsť. Bolo super.“

• Casa Thalassa Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi dobrá komunikácia. Príjemné prostredie. Radi sa vrátime.“