2. Taliansko - hodnotenia hotelov

Taliansko Hodnotenia hotelov od skutočných hostí

Nedávne hodnotenia hotelov v Taliansku

• Chalet Dolomit

San Lorenzo di Sebato, Taliansko

Priemerné skóre hodnotenia: 9,6
    • Pozitívna časť hodnotenia

Apartmán bol priestranný, pekne zariadený. Postele výborné. Pri príchode nás čakala pozornosť od domácich vo forme domácich produktov za čo im veľmi pekne ďakujeme. Záhrada s detským ihriskom - v lete ideál pre rodiny s deťmi, tiež bola super terasa kde sa dá grilovať - využili by sme v lete určite. Poloha apartmánu je kúsok od strediska Kronplatz, trocha ďalej je Alta Badia kde sme lyžovali.

Ohodnotené: 29. apríla 2024 Termín pobytu bol marec 2024
    Maroš Slovensko
  • Palazzo Archeo

Pompeje, Taliansko

Priemerné skóre hodnotenia: 9,3
    • Pozitívna časť hodnotenia

Po celodennom kráčaní nás prijali 2 slečny. Ich káva nás postavila opäť na nohy. Byt bol fantastický, presne ako píšu recenzie. Voňavé uteráky a posteľné prádlo nás potešilo. Práčka a kuchyňa pripravená na dlhodobé pobyty. V meste sa nám páčilo, hlavne večerná vyhliadka z 80 metrovej kostolnej veže.

• Negatívna časť hodnotenia

Vŕzgajúce dvere ma trápili skôr kvôli okoliu.

Maria Slovensko
  • Residence Barbara

Trapani, Taliansko

• Pozitívna časť hodnotenia

Vyborna lokalita, vsade blizko vratane verejnej dopravy z/na letisko. Apartman bol priestranny, cisty a vyborne vybaveny, dostatok odkladacich priestorov a dobre vybavena kuchyna, velmi priatelsky a ustretovy pristup majitelky, pekna dovolenka, dakujeme Annalisa.

• Negatívna časť hodnotenia

Mozno iba zlepsit tlak vody v sprche.

Branislav Slovensko
  • Residenza Gioiello - Comfort & Suites a Milano

Miláno, Taliansko

Priemerné skóre hodnotenia: 8,8
    • Pozitívna časť hodnotenia

Komunikácia s majiteľom skvelá, ubytovanie čisté a dostatočne vybavené. Čo nás prekvapilo bola práčka, pri dlhšom pobyte skvelá možnosť. Lokalita taktiež super, veľmi blízko metro. Potešil aj kávovar s kávou :)

• Negatívna časť hodnotenia

Extrémne studená dlažba, hodili by sa jednorázové papuče, pípadne malé koberčeky k posteli aspoň. Taktiež v izbe nebolo veľmi teplo /vonku 14 °C/, pritopili sme si klímou ale nič moc vzduch.

Kristína Slovensko
  • Hotel Canova

Rím, Taliansko

Priemerné skóre hodnotenia: 8
    • Pozitívna časť hodnotenia

Vyborna poloha, od stanice aj do centra, vsetko blizko, skvely pomer cena vykon, izba mala, ale na prespatie postacujuce, viac casu sme na hoteli travit nechceli a nemuseli

Ohodnotené: 29. apríla 2024 Termín pobytu bol marec 2024
    Andrea Slovensko
  • Ross House - Metro B

Rím, Taliansko

• Pozitívna časť hodnotenia

Super lokalita, komunikácia rýchla, výbava bytu mala všetko čo potrebuje človek na prežitie. Ocenili sme práčku aj pracie prostriedky, malá terasa so sedením.

Marta Slovensko
  • Ai Cantarelli

Lugagnano, Taliansko

• Pozitívna časť hodnotenia

Veľmi milí hostitelia, všetko bolo v poriadku, izba čistá.

Vladimír Slovensko
  • Casa Blandano B&B

Castelmola, Taliansko

Priemerné skóre hodnotenia: 9,4
    • Pozitívna časť hodnotenia

Všetko ako má byť plus bohaté raňajky

Ktmimages Slovensko
  • Maison Al Parco

Bergamo, Taliansko

Priemerné skóre hodnotenia: 7,8

rýchla komunikácia s ubytovaním

• Negatívna časť hodnotenia

Informácia o dodatočnom poplatku za neskorý check-in (od 22.00 hod) nebola vopred nikde uvedená, ani napísaná do správy majiteľom, aj keď som dostatočne včas písala, že prídeme medzi 23.00 -00.00 hod. Pripadalo mi to nekorektné. Lokalita pri hlavnej ceste, takže pri prejazde motoriek alebo vačších áut bolo všetko dosť počuť, no hneď cez cestu bol krásny park. Veľmi tenké steny, bolo extrémne všetko počuť z vedľajšej izby, ranné 10 minútové zvonenie budíka ako aj všetko ostatné. Taktiež by sa zišlo vystriekať plesne v kúpelni pod oknom a nad oknami v izbe.

Kristína Slovensko
  • IL DUCA HOUSE e HOLIDAY PRESTIGE